pivovar helf

BBC: Solanke Crystal Palace neposílí

Solanke

Liverpoolský útočník Dominic Solanke nakonec nezamíří na hostování do celku Crystal Palace, o čemž se v posledních dnech hojně spekulovalo. Na vině jsou pochyby o fyzické připravenosti mládežnického reprezentanta.

Manažer Crystal Palace, Roy Hodgson, v neděli potvrdil, že se jednadvacetiletý fotbalista  ocitl v jeho hledáčku před nadcházejícím zimním přestupním oknem. Nicméně Solanke si v letošní sezóně nepřipsal ani jedno utkání za první tým a v posledních týdnech ho vyřadilo ze hry svalové zranění.

Orli ovšem potřebují do svého týmu útočníka, který by se mohl okamžitě zapojit. Crystal Palace, které čeká ve středu Wolverhampton Wanderers, vstřelilo v dosavadních 20 ligových utkáních jen 17 branek, což je třetí nejnižší číslo v Premier League.

O Solankeho se dále zajímá Huddersfield a Brighton vedle několika klubů z Championship. Zájemce by se údajně našel i na kontinentu. Nejhlasitěji se v tomto směru mluvilo o německém Schalke. 

Angličan, jež si již připsal i první start za Albion proti Brazílii v roce 2017, do Liverpoolu přišel téhož roku jako volný hráč, když odmítl prodloužit kontrakt s londýnskou Chelsea.

Zdroj: BBC

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

Bez názvu 1

Facebook