pivovar helf

Klopp si chválí Wijnalduma

Wijnaldum3

Manažer Jürgen Klopp v jednom z rozhovorů pro oficiální klubový web LFC vyzdvihl důležitost Giniho Wijnalduma v jeho kádru.

Nizozemský reprezentant prožívá fantastickou sezónu, i když se sluší dodat, že jeho výkonnost není na rozdíl od jiných hráčů předmětem tolika diskuzí. Přitom to není zase tak dávno, co o něm Garry Neville prohlásil, že je to nejvíce nedoceněný fotbalista v Premier League.

Vše jen potvrzují nedávna slova Jürgena Kloppa. "Je to neuvěřitelný hráč. Snoubí se v něm několik věcí, které potřebujete. Situace jeden na jednoho, kdy se dokáže dostat mezi protivníka a míč a potom přihrát."

"Nevím, kolik pozic si už vyzkoušel. V dvoučlenném středu si počíná dobře. Dokáže zahrát i v tříčlenném, což je dobré. Abych byl upřímný, všichni hráči jsou opravdu univerzalní. Hendo přišel v sobotu (na hřiště) a vyplňoval mezery. Pomohl nám s naší defenzívou. Působil velmi živě. Nicméně Gini je (také) ve velmi dobré formě."

Zdroj: Anfield HQ

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

Bez názvu 1

Facebook