pivovar helf

Oxlade-Chamberlain by se mohl vrátit dříve

Ox

Alex Oxlade-Chamberlain by se mohl zapojit do plného tréninku již koncem února.

Čtyřiadvacetiletý záložník pobývá na marodce od poranění kolene, které utrpěl v dubnovém semifinálovém utkání Ligy mistrů proti AS Řím.

"Výborné zprávy. Už začala chodit na hřiště a vypadá v pořádku. Museli jsme počkat na (negativní) odezvu a žádná nepřišla," sdělil Jürgen Klopp novinářům. "Není na něj vyvíjen žádný tlak, aby se vrátil do tréninku na konci února, nebo v březnu."

Anglický reprezentant musel podstoupit operaci po střetu s Alexandrem Kolarovem v zápase, který The Reds nakonec ovládli na Anfieldu poměrem 5:2. Internacionál následně musel nuceně vynechat světový šampionát v Rusku.

Oxlade-Chamberlain nedávno na svůj instagramový účet umístil fotografii z venkovního rehabilitačního cvičení s popiskem: "Ten pocit, když jste konečně poprvé na trávniku po 8 měsících."

Jürgen Klopp k tomu ještě následně dodal: "Je to překvapení. Překonává prognózy. To jsou vždy výborné zprávy. Nechceme na něj příliš tlačit, ale nechceme ho držet stranou. Pokud bude pokračovat v tempu z minulých týdnů, tak by v této sezóně mohl naskočit do Premier League, což je dobré vědět."

Zdroj: BBC

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

Bez názvu 1

Facebook