pivovar helf

Krásne, šťastné a veselé Vianoce

Vianoce1

Aby ste v kúzelnej atmosfére Vianočných sviatkov zabudli na starosti všedných dní, prežili čo najviac radosti a nezabudli si nájsť opäť cestu k nám - to všetko a ešte omnoho viac, Vám z celého srdca želá redakcia LIVERPOOLSKY.NET

Každý sme si v niečom odlišní, sú medzi nami najmä Česi a Slováci, optimisti i pesimisti, mladí i tí starší. Všetci však máme niečo spoločné. Priazeň k Liverpool FC, klubu s obrovskou tradíciou, skvelými fanúšikmi a vybornými hráčmi. Touto cestou sa chceme poďakovať Vám, našim milým čitateľom, bez ktorých by naša práca strácala zmysel, za Vami prejavenú dôveru, a to nielen v končiacom sa roku 2018. Prajeme Vám ešte raz najkrajšie sviatky plné oddychu, radosti, pokoja, dobrého jedla a pitia, optimizmu a príjemných chvíľ, v spoločnosti rodiny a dobrých priateľov, a zároveň sa tešíme na vzájomnú spoluprácu v novom roku 2019.

A jeden darček si ešte nerozbaľujte. Rozbalíme si ho spoločne v nedeľu 12.mája

15A9608A 6925 4BBF AF38 C22785CCB309

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

Bez názvu 1

Facebook