pivovar helf

Salah pozval Kearneyho do Melwoodu

Salah1

Minulý týden objímal Mike Kearney svého bratrance po té, co Mohamed Salah vystřelil Liverpoolu postup do jarní vyřazovací fáze Ligy mistrů.

O sedm dní později se fanoušek potkal osobně se střelcem památného gólu. Mo Salah pozval Kearneyho do Melwoodu po zhlédnutí videa, která se stalo přes noc hitem sociálních sítí. Na něm je bratranec dlouholetého fanouška Reds, Stephen Garcia, jak popisuje důležitou branku do sítě Neapole.

Egypťan na ní spatřil šestadvacetiletého Kearneyho, který se už od porodu potýkal se zrakovými problémy a od sedmi let je oficiálně evidován jako nevidomý. Útočník následně projevil přání, že by se s ním chtěl setkat. 

Mike Kearney si během návštěvy prošel liverpoolské zázemí a obdržel dres se Salahovým věnováním. V průběhu prohlídky prohodil pár slov s manažerem Jürgenem Kloppem, Alissonem a Divockem Origim.

"Všichny byli fajn a opravdu přátelští. Říkal jsem Alissonovi, že nebýt jeho zákroku, tak by se naše video nestalo virálním a nedostali bychom se dál (vyřazovací část), tak se jen smál."

Kearney je pravidelným návštěvníkem Anfieldu, ale jak sám říká, něco jiného je navštívit dění za oponou a potkat se s hráči během jejích tréninku v Melwoodu. "Na Anfieldu je to součást světa, který znáte, ale za oponou si řeknete "wow". Představte si, kdybychom vyhráli ligu a já tam byl se všemi těmi hráči!"

"Vždy budu vděčný Moovi a klubu," zakončuje Kearney své vyprávění.

Zdroj: BBC

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

Bez názvu 1

Facebook