pivovar helf

Lovren věří v sezónu bez prohry

lovren6

Stoper Dejan Lovren sdělil, že svěřenci Jürgena Kloppa múžou zůstat neporažení až do konce sezóny a napodobit Arsenal ze sezóny 2003/2004.

LFC zůstává doposud jediným neporaženým celkem po té, co Manchester City zaváhal s Chelsea. The Reds zároveň momentálně vedou tabulku s rozdílem jediného bodu právě před obhájci titulu. 

"Doufám, že můžeme zůstat neporaženi až do konce sezóny. To je důvod, proč jsme přišli do Liverpoolu," prohlašuje chorvatský obránce. "Arsenal to dokázal, tak proč ne my?"

Liverpool nevyhrál nejvyšší anglickou soutěz od roku 1990. Nicméně po výhře nad odvěkými rivaly z Manchesteru United vstupuje do závěru roku z pozice lídra Premier League.

"Samozřejmě je to výzva, ale to je přesně to, co chceme. Víme, že to můžeme dokázat," říká sebevědomě Dejan Lovren.

Kanonýři jsou jediným celkem, který v éře Premier League odehrál sezónu, aniž by jedinkrát prohrál. Po konečném zúčtování vyhrál Arsene Wenger a spol. ligu s odstupem 11 bodů na druhou Chelsea. Zopakovali tak počin, jež se naposledy povedl týmu Preston North End v ročníku 1888/1889.

Liverpool FC by mohl prodloužit svou sérii již v pátek ve střetnutí s Wolverhamptonem Wanderers, ale Dejan Lovren uznává, že úřadující šampioni vedení Pepem Guardiolou budou těžkým oříškem.

"Nejsem si jistý, jestli mají City nějakou slabinu. Minulý rok vyhráli o 19 bodů. Ví, jak na to, i když prohrají. Minulou sezónu ztratili jedno, nebo dvě utkání, a i přesto vyhráli o 19 bodů. Podívejte, je to soutěž. To je přesně to, co chceme, ale nedíváme se, kdo je před námi nebo za námi. Je to jen o nás."

Zdroj: BBC

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

Bez názvu 1

Facebook