pivovar helf

Aldridge: Alisson je špičkový brankař

Alisson2

Bývalý liverpoolský hráč John Aldridge ocenil, jak rychle se dokázal Alisson Becker popasovat se svou chybou v zápase s United.

Brazilská jednička udělala pro ní netypickou chybu v nedělním utkání proti Manchesteru United, když nedokázala udržet centr. Míč se následně dostal až k Jesse Lingardovi, který se postaral o vyrovnání. Chyba naštěstí nestala The Reds body, jak se později ukázalo. LFC vyhrálo 3:1 a vrátilo se na čelo tabulky Premier League.

Aldridge za tím vidí i vítěznou mentalitu, která je nedílnou součástí každého špičkového gólmana. Aldo se dokonce neštítí přirovnání k legendárnímu Bruci Grobelaarovi.

"Neděle byla dalším důkazem, že Liverpool disponuje špičkovým brankářem. Sice Alisson udělal chybu stejně jako na začátku sezóny proti Leicesteru City. Nicméně nás to nic nestálo. Vyhráli jsme nad Leicesterem a teď jsme porazili United."

"Co mě ale na Alissonovi fascinuje, je fakt, že mi připomíná mého bývalého spoluhráče Bruce Grobelaara, který se také nedal rozhodit chybou. Nosí v sobě vítěznou mentalitu stejně jako tehdy Brucie. Brucieho chyby pramenily z jeho stylu hry. Míče boxoval, i když je mohl chytat."

"Všichni děláme chyby. Doufejme, že je to poslední Alissonovo zaváhání pro tuto sezónu. Od svého příchodu předvádí fantastické výkony," řekl irský internacionál pro Express.

Zdroj: Anfield HQ

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook