pivovar helf

Joe Gomez podepsal nový víceletý kontrakt

Gomez5

Joe Gomez dnes svým podpisem víceletého kontraktu stvrdil svou budoucnost u Liverpoolu FC.

Jedenadvacetiletý zadák dnes ráno podepsal s klubem v Melwodu nový víceletou smlouvu, čímž si prodlouží své tří a půl leté působení na Anfieldu. Sám hráč k tomu přidal několik slov pro klubovou televizi: "Podepsání nové smlouvy pro mě znamená celý svět."

"Jsem v klubu už pár let a mám to štěstí hrát za tento celek a pociťovat, co to znamená. Jsem potěšen, že se naskytla příležitost podepsat tady nový kontrakt. Miluju tento klub, rád tady hraju a učím se. Jsem šťastný, že na to můžu navázat."

Gomez do Liverpoolu FC přestoupil v létě 2015 z Charltonu Athletic. Od té doby stihl nastřádat 59 utkání za první tým a zapustit kořeny v Albionu jako jedna z nových nadějných tváří. Nicméně stopera či chcete-li pravého obránce, postihlo během jeho angažmá několik překážek. Největší škody patrně napachálo zranění z října 2015, když si v zápase Anglie U21 poranil vazy v koleni a celý rok se z úrazu zotavoval.

"Zažil jsem vzestupy i pády. Je to už má čtrvtá sezóna a každá byla jiná. Samozřejmě bych si přál méně překážek, ale je to součást mé cesty. Té kterou má rád a osvojil si ji. Hodně jsem se díky tomu naučil."

"Potkaly mě i dobré časy na hřisti. Doufám, že v nich budu pokračovat. Stále se učím pod skvělým manažerem a jeho realizačním týmem. Okolo sebe mám vše potřebné, abych se zdokonaloval. Už se na to nemůžu dočkat."

Joe Gomez je opět na marodce kvůli fraktuře v spodní části nohy, kterou utrpěl minulý týden v utkání s Burnley. Naštěstí se jeho návrat očekává přibližně okolo Nového roku. Obránce i přesto zůstává pozitivně naladěn o směřování LFC v následujících letech: "Vše ukazuje, kam náš klub směřuje, kam náš tým směřuje. Loni jsme se dostali tak blízko v evropských pohárech a letos jsme zatím výborně začali v lize. Je to náš nejlepší start v rámci klubu, což dokazuje, že pokud máme čas věřit v klub a to kam míří, právě teď je ten nejlepší čas."

Zdroj: oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook