pivovar helf

Klopp akceptoval pokutu za své chování

Alisson Klopp

Jürgen Klopp přijal rozhodnutí FA za porušení pravidel, jehož se dopustil v nastaveném čase utkání proti Evertonu, kdy vběhl na hřiště po Origiho gólu.

Němec se ihned po vstřelení poněkud bizarní branky rozběhl a objal se s Alissonem. Za jeho počínání mu asociace vyměřila pokutu osmi tisíc liber a varování pro příště. Klopp, který měl čas do čtvrtečního večera na odpověď, trest přijal.

Při rozhovoru po výhře nad Evertonem, díky kterému se LFC opět dotáhlo na rozdíl dvou bodů za Manchester City, se Jürgen Klopp omluvil. "Musím se omluvit, protože jsem nechtěl být nezdvořilý, ale nemohl jsem si pomoci. Kdybych měl znovu předvést, jak jsem se cítil, když se míč dostal do brány, tak bych nad tím měl mít kontrolu. Nehledám výmluvy, ale tak to je. Neměl jsem v plánu běžet. Když jsem se rozhodl zastavit, byl jsem už blízko Alissona. Byl překvapený."

Evertonský protějšek Marco Silva řekl, že nemá žádný problém s Kloppovým chováním. "Neviděl jsem jeho reakci a pokud bychom vstřelili podobně šťastný gól, asi bych udělal to samé. Nevidím v tom žádnou neúctu."

Chování Jürgena Kloppa se setkalo s rozporuplnými reakcemi napříč fotbalovou veřejností. Zatímco bývalý anglický zadák Danny Mills neměl pro podobné eskapády pochopení, Pep Guardiola byl poněkud smířlivější i s ohledem na to, že sám převedl něco podobného v utkání se Southamptonem.

Zdroj: BBC

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook