pivovar helf

Javi Gracia: Nešťastná prehra Watfordu

javi gracia cropped f8my3w6igjof1coet1iwzq3hb

Domácemu manažérovi sa sobotňajšia prehra s The Reds zdala nešťastná...

Manažér Watfordu Javi Gracía si myslí, že rozhodnutia rozhodcov ovplyvnili posledné dva zápasy "sršňov." Španielsky manažér narieka nad nepriazňou šťasteny hlavne po včerajšom zápase a prehre s Liverpool FC kde Watfordu vraj rozhodca Jom Moss odoprel penaltu po kontakte Andyho Robertsona s Willom Hughesom vo vnútri našej šestnástky. V tomto "spornom" momente bol stav zápasu 0:0 a Liverpool následne po góloch Salaha, Alexandra-Arnolda a Firmina zlomil odpor Watfordu a pohodlne rozdielom triedy zvíťazil. Podľa Gracíu bola Watfordu neodpískaná penalta aj v zápase so Southamptonom v ligovom zápase pred reprezentačnou pauzou.

"V posledných dvoch zápasoch sme nemali šťastie na rozhodnutie rozhodcov. Preferujem podporovať rozhodcov a nekomentovať ich prácu a tak nebudem komentovať ich rozhodnutia v posledných dvoch zápasoch a nebudem tak robiť aj vo zvyšku sezóny."

Watfordu sa darilo takmer hodinu držať vyrovnaný stav s jedným zlídrov súťaže, ale nakoniec podľahli a je to ich druhá prehra v posledných troch zápasoch. Gracía si myslí, že výsledok 0:3 neodráža kvalitný výkon jeho tímu.

"Myslím, že to bol oveľa vyrovnanejší zápas ako hovorí konečné skóre. Hrali sme však proti Liverpoolu, čo je veľmi kvalitný tím a  oni sú takýchto výsledkov schopní. Snažili sme sa v zápase urobiť maximum, ale po prvom inkasovanom góle sme museli viac otvoriť hru a to Liverpool, ktorý na svoju hru potrebuje priestor dokonale využil."

Poznámka prekladateľa:

Slabý dotyk Robertsona a následne trápny dive Hughesa vydávať za zlé rozhodnutie rozhodcu už chce riadnu dávku neobjektívnosti. Watford sme až na jednu strelu Pereyru, ktorú v pohode zlikvidoval Alisson, do ničoho nepustili, zápas sme totálne kontrolovali a výrazné víťazstvo je úplne zaslúžené.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook