pivovar helf

Klopp: Hendo ztělesňuje, co Liverpool znamená

KloppHendo

Kapitán Liverpoolu včera prodloužil kontrakt. Klopp tak neskrýval své nadšení a v rozhovoru objasnil, proč chce s Hendersonem i nadále spolupracovat.

"Jsou to fantastické novinky, ale nemělo by to nikoho překvapit, myslím, že je pro nás ideální, stejně jako mi pro něj," řekl Klopp pro oficiální liverpoolský web. "Jordan přesně ztělesňuje to, co v této moderní fotbalové éře znamená být liverpoolským hráčem. Skrz jeho chování na hřišti i mimo něj můžete vidět, že bere prezentaci naší značky a barev jako privilegium. Nic nebere automaticky, snaží se neustále učit a být lepším pro svůj tým."

"Na svých ramenech toho má naloženo hodně, což lidé z venku nemohou vidět, ale i tak je zodpovědný a dobrý vůdce. Je to náš "generál" a já mu na sto procent věřím. Myslím, že nejlepší věcí je - jsem o tom vlastně přesvědčen - že v tomto bude v následujících letech pouze lepší. A toto zlepšení bude navazovat už na tak vysoký základ."

"Jordan je pro nás velice důležitý a jako klub jsme velice šťastní, že je s námi spojen někdo, jako on. Jsem za Jordana a jeho úžasnou mladou rodinu rád, že vědí, že budou součástí liverpoolské rodiny ještě déle," dodal Klopp.

zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

TAA si nezahraje 4 týdny

Trent Alexander-Arnold bude muset podle prognóz vynechat 4 týdny kvůli zranění kolene, které utrpěl při sobotní předzápasové rozvičce. Pro nadcházející duel s Crystal Palace je ohrožen i start Giniho Wijnalduma.

Za teplem do Dubaje

Liverpool FC využije jedenáctidenní pauzu mezi utkáními s Crystal Palace a Leicesterem k tréninkovému kempu v Dubaji. LFC tam zavítalo již v rámci loňského ledna.

Awoniyi mění adresu

Útočník Taiwo Awoniyi, který předčasně ukončil své hostování v Gentu, dohraje sezónu v dalším belgickém týmu, Mouscronu. Nigerijec tam působil již minulou sezónou a postaral se o 11 branek mužstva.

Prosincové duo oceněných

Jürgen Klopp a Virgil van Dijk se stali nejlepším manažerem, respektive nejlepším hráčem Premier League za měsíc prosinec.

Müller si proti LFC nezahraje

Thomas Müller z Bayernu Mnichov nenaskočí ani do jednoho z duelů osmifinále LM proti LFC. Na vině je jeho vyloučení proti Ajaxu Amsterdam, za nějž si vysloužil dvouzápasový distanc. První utkání zmešká rovněž van Dijk kvůli žlutým kartám.

zbieraj body liverpoolsky

Facebook