pivovar helf

Klopp: Hendo ztělesňuje, co Liverpool znamená

KloppHendo

Kapitán Liverpoolu včera prodloužil kontrakt. Klopp tak neskrýval své nadšení a v rozhovoru objasnil, proč chce s Hendersonem i nadále spolupracovat.

"Jsou to fantastické novinky, ale nemělo by to nikoho překvapit, myslím, že je pro nás ideální, stejně jako mi pro něj," řekl Klopp pro oficiální liverpoolský web. "Jordan přesně ztělesňuje to, co v této moderní fotbalové éře znamená být liverpoolským hráčem. Skrz jeho chování na hřišti i mimo něj můžete vidět, že bere prezentaci naší značky a barev jako privilegium. Nic nebere automaticky, snaží se neustále učit a být lepším pro svůj tým."

"Na svých ramenech toho má naloženo hodně, což lidé z venku nemohou vidět, ale i tak je zodpovědný a dobrý vůdce. Je to náš "generál" a já mu na sto procent věřím. Myslím, že nejlepší věcí je - jsem o tom vlastně přesvědčen - že v tomto bude v následujících letech pouze lepší. A toto zlepšení bude navazovat už na tak vysoký základ."

"Jordan je pro nás velice důležitý a jako klub jsme velice šťastní, že je s námi spojen někdo, jako on. Jsem za Jordana a jeho úžasnou mladou rodinu rád, že vědí, že budou součástí liverpoolské rodiny ještě déle," dodal Klopp.

zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

Shaqiri do Srbska neodletí

Xherdan Shaqiri neodcestuje s týmem k utkání Ligy mistrů proti Crvené Zvezdě Bělehrad. Na vině je jeho kontroverzní oslava na Mistrovství světa, kde dával najevo sympatie svému rodnému Kosovu. To vzbuzovalo mezi Srby negativní reakce. Jürgen Klopp se tudíž rozhodl nevystavovat celý tým zbytečnému tlaku a Švýcara vynechal. Do nominace se naopak vrací Dejan Lovren a Naby Keita.

Virgil van Dijk vicekapitánem

Podle slov Jürgena Kloppa si hráči zvolili 2. vícekapitána, jímž se stal Virgil van Dijk. Pozici 3. vícekapitána bude zastávat rovněž na základe rozhodnutí hráči Georginio Wijnaldum.

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

kalendare2019

Facebook