pivovar helf

Klopp: Hendo ztělesňuje, co Liverpool znamená

KloppHendo

Kapitán Liverpoolu včera prodloužil kontrakt. Klopp tak neskrýval své nadšení a v rozhovoru objasnil, proč chce s Hendersonem i nadále spolupracovat.

"Jsou to fantastické novinky, ale nemělo by to nikoho překvapit, myslím, že je pro nás ideální, stejně jako mi pro něj," řekl Klopp pro oficiální liverpoolský web. "Jordan přesně ztělesňuje to, co v této moderní fotbalové éře znamená být liverpoolským hráčem. Skrz jeho chování na hřišti i mimo něj můžete vidět, že bere prezentaci naší značky a barev jako privilegium. Nic nebere automaticky, snaží se neustále učit a být lepším pro svůj tým."

"Na svých ramenech toho má naloženo hodně, což lidé z venku nemohou vidět, ale i tak je zodpovědný a dobrý vůdce. Je to náš "generál" a já mu na sto procent věřím. Myslím, že nejlepší věcí je - jsem o tom vlastně přesvědčen - že v tomto bude v následujících letech pouze lepší. A toto zlepšení bude navazovat už na tak vysoký základ."

"Jordan je pro nás velice důležitý a jako klub jsme velice šťastní, že je s námi spojen někdo, jako on. Jsem za Jordana a jeho úžasnou mladou rodinu rád, že vědí, že budou součástí liverpoolské rodiny ještě déle," dodal Klopp.

zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook