pivovar helf

Klopp: Hendo ztělesňuje, co Liverpool znamená

KloppHendo

Kapitán Liverpoolu včera prodloužil kontrakt. Klopp tak neskrýval své nadšení a v rozhovoru objasnil, proč chce s Hendersonem i nadále spolupracovat.

"Jsou to fantastické novinky, ale nemělo by to nikoho překvapit, myslím, že je pro nás ideální, stejně jako mi pro něj," řekl Klopp pro oficiální liverpoolský web. "Jordan přesně ztělesňuje to, co v této moderní fotbalové éře znamená být liverpoolským hráčem. Skrz jeho chování na hřišti i mimo něj můžete vidět, že bere prezentaci naší značky a barev jako privilegium. Nic nebere automaticky, snaží se neustále učit a být lepším pro svůj tým."

"Na svých ramenech toho má naloženo hodně, což lidé z venku nemohou vidět, ale i tak je zodpovědný a dobrý vůdce. Je to náš "generál" a já mu na sto procent věřím. Myslím, že nejlepší věcí je - jsem o tom vlastně přesvědčen - že v tomto bude v následujících letech pouze lepší. A toto zlepšení bude navazovat už na tak vysoký základ."

"Jordan je pro nás velice důležitý a jako klub jsme velice šťastní, že je s námi spojen někdo, jako on. Jsem za Jordana a jeho úžasnou mladou rodinu rád, že vědí, že budou součástí liverpoolské rodiny ještě déle," dodal Klopp.

zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook