pivovar helf

Henderson prodloužil stávající kontrakt

Henderson21

Kapitán Liverpoolu FC, Jordan Henderson, dnes s klubem podepsal nový víceletý kontrakt.

Hráč s číslem 14 dnes stvrdil své další působení na Anfieldu podpisem nové smlouvy, která mu zajistí prodloužení současného sedmiletého pobytu v Liverpoolu. Krátce po podpisu k tomu Jordan Henderson sdělil: "Jsem velmi šťastný, že jsem mohl podepsat nový víceletý kontrakt. Jsem neskutečně nadšen. Není to tak dávno, co jsem podepisoval svůj první. Zdá se mi to, jako by to bylo včera, a přesto se od té doby hodně událo."

"Cítím, že jsem zde během celého svého angažmá prožil postupný rozvoj, který jsem si užil. Neexistuje jiné místo na světě, kde bych si raději zahrál fotbal. Chci zde zůstat tak dlouho, jak jen to bude možné. Je to privilegium být tak dlouho součastí tohoto klubu a snad to ještě potrvá."

Henderson přišel do Liverpoolu v roce 2011 z rodného Sunderlandu. Od té doby naskočil do 283 utkání, v nichž nastřádal 24 branek. V září 2014 se stal zástupcem kapitána a rok poté po odchodu legendy Stevena Gerrarda se stal vůdcem mužstva na plný úvazek.

Jordan Henderson, jemuž bylo v červnu 28 let, je pravidelným reprezentantem Albionu a nemalou měrou se podílel na dosáhnutí semifinále na nedávném Mistrovství světa v Rusku. Doposud za svou zemi odehrál 44 střetnutí.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

TAA si nezahraje 4 týdny

Trent Alexander-Arnold bude muset podle prognóz vynechat 4 týdny kvůli zranění kolene, které utrpěl při sobotní předzápasové rozvičce. Pro nadcházející duel s Crystal Palace je ohrožen i start Giniho Wijnalduma.

Za teplem do Dubaje

Liverpool FC využije jedenáctidenní pauzu mezi utkáními s Crystal Palace a Leicesterem k tréninkovému kempu v Dubaji. LFC tam zavítalo již v rámci loňského ledna.

Awoniyi mění adresu

Útočník Taiwo Awoniyi, který předčasně ukončil své hostování v Gentu, dohraje sezónu v dalším belgickém týmu, Mouscronu. Nigerijec tam působil již minulou sezónou a postaral se o 11 branek mužstva.

Prosincové duo oceněných

Jürgen Klopp a Virgil van Dijk se stali nejlepším manažerem, respektive nejlepším hráčem Premier League za měsíc prosinec.

Müller si proti LFC nezahraje

Thomas Müller z Bayernu Mnichov nenaskočí ani do jednoho z duelů osmifinále LM proti LFC. Na vině je jeho vyloučení proti Ajaxu Amsterdam, za nějž si vysloužil dvouzápasový distanc. První utkání zmešká rovněž van Dijk kvůli žlutým kartám.

zbieraj body liverpoolsky

Facebook