pivovar helf

Henderson prodloužil stávající kontrakt

Henderson21

Kapitán Liverpoolu FC, Jordan Henderson, dnes s klubem podepsal nový víceletý kontrakt.

Hráč s číslem 14 dnes stvrdil své další působení na Anfieldu podpisem nové smlouvy, která mu zajistí prodloužení současného sedmiletého pobytu v Liverpoolu. Krátce po podpisu k tomu Jordan Henderson sdělil: "Jsem velmi šťastný, že jsem mohl podepsat nový víceletý kontrakt. Jsem neskutečně nadšen. Není to tak dávno, co jsem podepisoval svůj první. Zdá se mi to, jako by to bylo včera, a přesto se od té doby hodně událo."

"Cítím, že jsem zde během celého svého angažmá prožil postupný rozvoj, který jsem si užil. Neexistuje jiné místo na světě, kde bych si raději zahrál fotbal. Chci zde zůstat tak dlouho, jak jen to bude možné. Je to privilegium být tak dlouho součastí tohoto klubu a snad to ještě potrvá."

Henderson přišel do Liverpoolu v roce 2011 z rodného Sunderlandu. Od té doby naskočil do 283 utkání, v nichž nastřádal 24 branek. V září 2014 se stal zástupcem kapitána a rok poté po odchodu legendy Stevena Gerrarda se stal vůdcem mužstva na plný úvazek.

Jordan Henderson, jemuž bylo v červnu 28 let, je pravidelným reprezentantem Albionu a nemalou měrou se podílel na dosáhnutí semifinále na nedávném Mistrovství světa v Rusku. Doposud za svou zemi odehrál 44 střetnutí.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook