pivovar helf

OFICIÁLNE: Alisson novou posilou v bráne Liverpoolu

alissonbecker2 1

Liverpool sa dohodol s AS Roma na prestupe brankára Alissona Beckera.

 Po mesiacoch sledovania, analyzovania výkonov Brazílčana sa predstavitelia Liverpoolu rozhodli jednať. Na Anfield privedú z AS Roma brazílsku brankársku jednotku, ktorá odchytala v drese kanárikov celé MS. 25-ročný brankár prichádza z rímskeho AS ako najdrahší brankár planéty. 

Liverpool za služby Alissona zaplatí rekordných £67.5m libier (£58.5m vopred, £9m v bonusoch). Podľa informácií talianských médií na čele s Gianlucom Di Marziom, ku ktorému sa neskôr pridali aj britskí novinári ako Paul Joyce, James Pearce dnes vo večerných hodinách Alisson priletel do Liverpoolu. Zajtra by sa mal podrobiť lekárskej prehliadke, po ktorej podpíše už dohodnutý a pripravený 6-ročný kontrakt s novým zamestnávateľom. 

Alisson Becker by mal byť odpoveďou na dlhodobý problém Liverpoolu s brankárskym postom, ktorý sa otriasal v základoch najmä po finálovom zápase Champions League s Realom Madrid v minulej sezóne. 

 

Aktualizované: Oficiálne stránky Liverpoolu FC a AS Roma dnes potvrdili transfer Alissona Beckera. Hráč úspešne absolvoval lekársku prehliadku a podpísal s LFC dlhodobý kontrakt. 

zdroj: liverpoolecho.co.uk

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook