pivovar helf

Jürgen Klopp o budúcnosti Daniela Sturridga

sturridge19

Jürgen Klopp opätovne potvrdil, že Daniel Sturridge má v Liverpoole budúcnosť - Sturridge bude musieť využiť príležitosť.

Kariéra Daniela Sturridga na Anfielde bola v pochybnostiach po jeho odchode na polročné hosťovanie do anglického celku West Bromwich Albion.

Sturridge, ktorý sa vrátil do Melwoodu na predsezónnu prípravu, je zatiaľ prvou voľbou do útoku, keďže Salah, Firmino a Mane sa ku kádru pripoja neskôr. Daniel ukázal viac v doterajších prípravných zápasoch v porovnaní s Origim, Solankem alebo Ingsom, ktorý zmeškal posledné 2 zápasy kvôli pľuzgierom a je možné že Danny obliekať dres LFC v ďalšej sezóne nebude.

Jürgen Klopp na Sturridga po bezgólovej remíze s Bury: "Je to zábavné. Toto je moje 3. predsezónna príprava a stále hovoríme o tých istých veciam! To nie je problém."

"Vždy som tvrdil že tam je šanca, je to o tom čo robíme v daný moment. V súčanosti je všetko dobré a nemusíme robiť rozhodnutia."

"Nepozerám sa na hráčov či zostane alebo odchádza. S mladými robíme tieto rozhodnutia, ale nie s ostatnými. Ukazujú svoje kvality a koniec koncov by to malo byť jednoduchšie."

"Prestupové obdobie je stále otvorené, nie? Končí zajtra? Nie? Dobre!"

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook