pivovar helf

Mo Salah prodloužil spolupráci s LFC

Salah1

Liverpool FC dnes oznámil, že prodloužil stávající kontrakt s Mohamedem Salahem.

Šestadvacetiletý plejer se připojil k Reds teprve minulé léto, nicméně v dosavadních 52 zápasech v červeném dokázal vsítit 44 branek, čímž si řekl o cenu pro nejlepšího hráče loňského ročníku Premier League.

"To dokazuje dvě věci: jeho víru v Liverpool a naši v něj," okomentoval zprávu Jürgen Klopp.

Mo Salah rovněž v minulé sezóně opanoval korunu pro krále střelců Premier League, když vstřelil 32 branek. Vytvořil tak nový rekord pro ročník o 38 zápasech a zajistil si tím cenu Golden Boot.

"Myslím si, že tato novinka jasně ukazuje svůj význam. Je odměnou za příkladné výkony a odvedenou práci pro tým a klub. Chceme, aby nadaní hráči viděli, že na Anfieldu mají svůj domov, kde mohou naplňovat své kariérní cíle a sny. Pracujeme tvrdě, aby se nám to podařilo. Když to někdo jako Mo Salah stvrdí a řekne, že tohle je teď jeho domov, je to velmi jasný signál pro celý svět," přikládá Jürgen Klopp vysvětlení důležitosti této zprávy a vzápětí dodává: "Rovněž náš závazek k němu říká, že si jsme vědomi jeho hodnoty a chceme, aby i nadále rostl a zlepšoval se v našem prostředí."

Zdroj: BBC, oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook