pivovar helf

Mo Salah prodloužil spolupráci s LFC

Salah1

Liverpool FC dnes oznámil, že prodloužil stávající kontrakt s Mohamedem Salahem.

Šestadvacetiletý plejer se připojil k Reds teprve minulé léto, nicméně v dosavadních 52 zápasech v červeném dokázal vsítit 44 branek, čímž si řekl o cenu pro nejlepšího hráče loňského ročníku Premier League.

"To dokazuje dvě věci: jeho víru v Liverpool a naši v něj," okomentoval zprávu Jürgen Klopp.

Mo Salah rovněž v minulé sezóně opanoval korunu pro krále střelců Premier League, když vstřelil 32 branek. Vytvořil tak nový rekord pro ročník o 38 zápasech a zajistil si tím cenu Golden Boot.

"Myslím si, že tato novinka jasně ukazuje svůj význam. Je odměnou za příkladné výkony a odvedenou práci pro tým a klub. Chceme, aby nadaní hráči viděli, že na Anfieldu mají svůj domov, kde mohou naplňovat své kariérní cíle a sny. Pracujeme tvrdě, aby se nám to podařilo. Když to někdo jako Mo Salah stvrdí a řekne, že tohle je teď jeho domov, je to velmi jasný signál pro celý svět," přikládá Jürgen Klopp vysvětlení důležitosti této zprávy a vzápětí dodává: "Rovněž náš závazek k němu říká, že si jsme vědomi jeho hodnoty a chceme, aby i nadále rostl a zlepšoval se v našem prostředí."

Zdroj: BBC, oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook