pivovar helf

Mo Salah prodloužil spolupráci s LFC

Salah1

Liverpool FC dnes oznámil, že prodloužil stávající kontrakt s Mohamedem Salahem.

Šestadvacetiletý plejer se připojil k Reds teprve minulé léto, nicméně v dosavadních 52 zápasech v červeném dokázal vsítit 44 branek, čímž si řekl o cenu pro nejlepšího hráče loňského ročníku Premier League.

"To dokazuje dvě věci: jeho víru v Liverpool a naši v něj," okomentoval zprávu Jürgen Klopp.

Mo Salah rovněž v minulé sezóně opanoval korunu pro krále střelců Premier League, když vstřelil 32 branek. Vytvořil tak nový rekord pro ročník o 38 zápasech a zajistil si tím cenu Golden Boot.

"Myslím si, že tato novinka jasně ukazuje svůj význam. Je odměnou za příkladné výkony a odvedenou práci pro tým a klub. Chceme, aby nadaní hráči viděli, že na Anfieldu mají svůj domov, kde mohou naplňovat své kariérní cíle a sny. Pracujeme tvrdě, aby se nám to podařilo. Když to někdo jako Mo Salah stvrdí a řekne, že tohle je teď jeho domov, je to velmi jasný signál pro celý svět," přikládá Jürgen Klopp vysvětlení důležitosti této zprávy a vzápětí dodává: "Rovněž náš závazek k němu říká, že si jsme vědomi jeho hodnoty a chceme, aby i nadále rostl a zlepšoval se v našem prostředí."

Zdroj: BBC, oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

Firmina MS nemine

Roberto Firmino figuruje na 23-členné soupisce Brazílie pro nadcházející Mistrovství světa v Rusku.

Gomez podstoupí operaci

Joe Gomez podstoupí v nejbližších dnech operaci kotníku, kvůli čemuž nejspíše vynechá finále LM i nadcházející Mistrovství světa. Obránce nastoupil i přes bolest do utkání se Stoke City a WBA.

extra leto

Facebook