pivovar helf

BBC: Přestup Nabila Fekira se blíží

Fekir 

Liverpool FC je podle všeho na nejlepší cestě k podepsání Nabila Fekira z Lyonu za 53 milionů liber.

Čtyřiadvacetiletý lyonský kapitán se stal jednou z hlavních priorit pro Jürgena Kloppa pro letní přestupové okno a i sám hráč je nakloněn přestupu na Anfield. Kluby se ještě neshodly na přestupní částce, ale přestupová jednání by mohla být již zítra ukončena. Celý obchod by měl LFC přijít přibližně na 60 milionů eur, z čehož pět milionů by měly tvořit bonusy.

Fekir odehraje s národním utkání v sobotu přípravné utkání proti USA před jejich odletem na Mistrovství světa do Ruska.

Prezident Lyonu, Jean-Michel Aulas, je znám pro své umění vyjednávat a pátek se jeví jako klíčový den ve vyjednáváních, kdy by LFC mohlo zkompletizovat přestup ještě před víkendem.

Příchod Nabila Fekira by měl být dalším výrazným signálem od finalisty Ligy mistrů po té, co již loni v létě byl dohodnut přestup Nabyho Keity z Lipska za 52,75 milionů liber a před nedávnem s klubem spojil svou budoucnost Fabinho po přestupu z Monaca za 39 milionů liber.

Reds nyní zvažují rovněž angažování Xherdana Shaqiri, kterému se po sestupu Stoke aktivovala výstupní klauzule ve výši 12 milionů liber a samotný křídelník by se nebránil odchodu z novopečeného účastnika Championship.

Dnes rovněž s klubem prodloužil kontrakt mladík Ovie Ejaria, který byl vzápětí odeslán na sezónní hostování do skotských Rangers.

Zdroj: BBC, oficiální stránky LFC

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

pastelove_farby.jpg

Facebook