pivovar helf

BBC: Přestup Nabila Fekira se blíží

Fekir 

Liverpool FC je podle všeho na nejlepší cestě k podepsání Nabila Fekira z Lyonu za 53 milionů liber.

Čtyřiadvacetiletý lyonský kapitán se stal jednou z hlavních priorit pro Jürgena Kloppa pro letní přestupové okno a i sám hráč je nakloněn přestupu na Anfield. Kluby se ještě neshodly na přestupní částce, ale přestupová jednání by mohla být již zítra ukončena. Celý obchod by měl LFC přijít přibližně na 60 milionů eur, z čehož pět milionů by měly tvořit bonusy.

Fekir odehraje s národním utkání v sobotu přípravné utkání proti USA před jejich odletem na Mistrovství světa do Ruska.

Prezident Lyonu, Jean-Michel Aulas, je znám pro své umění vyjednávat a pátek se jeví jako klíčový den ve vyjednáváních, kdy by LFC mohlo zkompletizovat přestup ještě před víkendem.

Příchod Nabila Fekira by měl být dalším výrazným signálem od finalisty Ligy mistrů po té, co již loni v létě byl dohodnut přestup Nabyho Keity z Lipska za 52,75 milionů liber a před nedávnem s klubem spojil svou budoucnost Fabinho po přestupu z Monaca za 39 milionů liber.

Reds nyní zvažují rovněž angažování Xherdana Shaqiri, kterému se po sestupu Stoke aktivovala výstupní klauzule ve výši 12 milionů liber a samotný křídelník by se nebránil odchodu z novopečeného účastnika Championship.

Dnes rovněž s klubem prodloužil kontrakt mladík Ovie Ejaria, který byl vzápětí odeslán na sezónní hostování do skotských Rangers.

Zdroj: BBC, oficiální stránky LFC

Bleskové zprávy

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

Awoniyi odchází do Gentu

Krátce poté, co Taiwo Awoniyi uzavřel s LFC nový víceletý kontrakt, odchází na rok hostovat do belgického Gentu. Hráč stále neobdržel britské pracovní povolení.

Awoniyi prodloužil kontrakt

Dvacetiletý Taiwo Awoniyi, který zatím vinou problémů se získáním pracovního povolení neodehrál za Reds jediný zápas a od roku 2015 obráží Evropu po hostováních, podepsal s Liverpoolem FC nový víceletý kontrakt.

kalendare2019

Facebook