pivovar helf

Roberto Firmino prodloužil kontrakt

Firmino12

Roberto Firmino dnes stvrdil svým podpisem podmínky svého nového víceletého kontraktu.

Útočník následně poskytl i pár slov při této příležitosti. "Bylo to jednoduché rozhodování. S týmem se nám daří. V mnoha věcech jsem se zlepšil díky mé práci a podpoře celého týmu. Jsem tu opravdu šťastný. Všechno do sebe krásně zapadlo. Mám fantistické spoluhráče a jsem velmi vděčný, že s nimi můžu nastupovat za tento klub."

"Zamiloval jsem si to tady. Fanoušci jsou výborní, zvláště jak nás ženou dopředu. Jejich neustála podpora během utkání je neskutečná."

Firmino přišel na Merseyside v létě 2015 z Hoffenheimu. Od té doby stihl odehrát 140 zápasů, v nichž nastřílel 50 branek. Brazilec momentálně prožívá nejpovedenější sezónu ve své kariéře. V dosavadních 50 utkáních se prosadil celkem 27 krát.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook