pivovar helf

Origi se nebrání přestupu

origi7

Belgický útočník momentálně pobývá na hostování ve Wolfsburgu. Za vlky doposud odehrál 15 zápasů, v nichž se prosadil celkem čtyřikrát.

Divock Origi v jednom z rozhovorů přiznal, že se nebrání myšlence trvalého odchodu z Liverpoolu. Klub z Merseyside posílen v létě o příchod Salaha, Solankeho, či uzdraveného Ingse uvolnil v létě dvaadvacetiletého útočníka na roční hostování do německého města automobilů. Podle vícero zdrojů se Bundesligový celek zaobírá možností, že by u něj Origi mohl zůstat déle. 

Belgický internacionál odehrál za Reds celkem 77 střetnutí, v nichž vstřelil 21 branek. Jak sám ale přiznal německým médiím, jeho další setrvání na Merseyside je ve hvězdách. "Myslím si, že možné je všechno. Nyní se soustředím na přítomnost. K Liverpoolu mám pozitivní vztah, ale i ve Wolfsburgu se cítím dobře. Na konci sezóny si sedneme a uvidíme co dál. Ještě mě zde čeká dalších šest měsíců. Jsem otevřen všemu."

Origimu zbývá do konce kontraktu 18 měsíců a je tedy pravděpodobné, že by před následujícím ročníkem mohl změnit své angažmá. V kratším horizontu se naopak upírá, aby pravidelně nastupoval na hrotu wolfsburgského útoku. Od ledna mu navíc ubyl konkurent v podobě zkušeného Maria Gomeze, který se vrátil zpět na počátek své cesty profesionální fotbalisty, do Stuttgartu.

"Vždy jsem říkal, že nejraději nastupuji jako číslo 9. Ve středu útoku jsem nejvíce produktivní," uzavřel rozhovor útočník 12. celku Bundesligy.

Zdroj: Liverpool Echo

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook