pivovar helf

Ryan Kent prodloužil kontrakt

kent

Ryan Kent dnes s Liverpoolem FC podepsal novou dlouholetou smlouvu.

Dvacetiletý křídelník se rozhodl stvrdit svou budoucnost na Anfieldu podepsáním nového kontraktu. Zpráva přišla krátce po vydařené předsezonní přípravě, během níž Kent zasáhl do sedmi z celkových osmi zápasů.

Hráč po samotném podpisu neskrýval své nadšení. "Je to pro mě velký úspěch. Má dřina za posledních pár let našla opodstatnění, takže je to velký úspěch pro mne, mé rodiče, rodinu a přátele, kteří běhém této poutě stáli při mně. Nemůžu se dočkat, až si zase kopnu."

"Bylo to snadné rozhodnutí. Je tu manažer, který se nebojí sázet na mladíky a věnovat se jejich rozvoji. Liverpool má ty správné parametry, abych se stal v budoucnu dobrým hráčem."

Kent během svého dosavadního působení na Anfieldu zaznamenal pouhý jeden ostrý start v loňském střetnutí s Exeterem v rámci FA Cupu. Liverpoolský odchovanec, jež do sklubu přišel v sedmi letech, se následně připojil před uplynulou sezónou na roční hostování k Barnsley. V minulosti byl také mladežnický reprezentant Albionu zapůjčen do Coventry City.

Zdroj: Oficiální stránky Liverpoolu FC

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook