pivovar helf

Origi: Rodgers chcel, aby som zostal na Anfielde

origi1

Útočník v súčasnosti hrajúci vo francúzskom klube Lille Divock Origi tvrdí, že po tom ako v lete tohto roku podpísal zmluvu s LFC, chcel v Liverpoole zostať. Bolo to ale nemožné.

 
Reds ho kúpili z Lille za 10 mil. libier, súčasťou dohody o predaji tohto belgického talentovaného mladíka však bolo to, že ďalšiu celú sezónu ešte strávi na hosťovaní vo francúzskej Ligue 1.
 
"Manažér Liverpoolu Brendan Rodgers ma chcel v tíme od začiatku, bohužial ale neuspel." - povedal Divock o situácii z leta tohto roku, keď si "tľapol" s vedením LFC.
 
"Pre môj futbalový rast je však dobré, že som zostal na rok ešte v Lille. Nebola to moja požiadavka, Lille však súhlasil na mojom predaji, iba ak zostanem rok na hosťovaní. Má to svoje výhody, že som tu ešte na sezónu zostal. Môžem tu naďalej rásť a mám možnosť veľa hrávať. To je tá pozitívna stránka celej veci."
 
Ak by však Origi zostal v lete na Anfielde ocitol by sa v konkurencii hráčov ako Lambert, Sturridge, Borini a Balotelli.
 
"Balotelli je skvelý hráč, Daniel Sturridge v minulej sezóne zaznamenal veľa gólov. Samozrejme je pekné, že Rodgers chcel aby som tam zostal, ale..."
 
19-ročný belgický reprezentačný útočník, ktorý v lete tohto roku zaujal svojimi výkonmi na MS v Brazílii, nastúpil doposiaľ za Lille v tejto sezóne v 9-tich zápasoch, v ktorých dal 4 góly a na jeden asistoval. S tímom Lille pôsobí v jednej zo základných skupín EL UEFA.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook