pivovar helf

Soutěž o knihu Fotbalové stadiony 2

Knihy Jiří Vojkovský 2

Autor Jiří Vojkovský připravil volné pokračování úspěšné knihy o fotbalových stadionech a tak jako jste mohli soutěžit dříve o první knihu, ve spolupráci s autorem vám nyní přinášíme soutěž o druhé vydání Fotbalové stadiony 2.

Stačí jak si správně tipnete výsledek zápasu Liverpool FC – Fulham.

V první knize z roku 2016 jste si mohli na čtyřech stránkách přečíst zajímavosti a historii o stadionu Liverpoolu – Anfield a dalších významných evropských stadionech. Volném pokračovaní této knihy, které se nyní dostává na pulty knihkupectví nabízí z anglického prostředí například světově známý Wembley Stadium, stadiony Tottenhamu, West Hamu a Newcastelu United dalších téměř 50 evropských stadionů. Pokud knihu nevyhrajete a budete mít přesto o ni zájem, můžete využít slevu 10% při její objednávce na webu www.FotbaloveStadiony.cz. Při objednávce stačí zadat heslo „Liverpoolsky.net“.

JIŘÍ VOJKOVSKÝ FOTBALOVÉ STADIONY

 Historie, fakta a příběhy evropských stadionů 2

image001 1

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu.

Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.

Další fotbalovou aktivitou Jiřího Vojkovského je působení v obchodním a marketingovém oddělení Baníku Ostrava, v němž se s prvními třemi jmenovanými, bývalými reprezentanty a legendami Baníku, pravidelně setkává.

SÚŤAŽ O KNIHU

V spolupráci s autorom tejto perfektnej knihy o futbalových štadiónoch pánom Vojkovským vám prinášame možnosť vyhrať túto knihu.

Stačí si len správne tipnúť výsledok zápasu anglickej Premier league LIVERPOOL FC - FULHAM FC, ktorý sa odohrá už túto nedeľu o 13.hod.

Tipy posielajte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. najneskôr do nedele 12.55 hod.

Od každého tipujúceho akceptujeme iba jeden tip!

V prípade ak si správne tipne výsledok viac tipujúcich víťaza určí žreb.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook