pivovar helf

Klopp o Canovi a Lovrenovi, Coutinho cílí na City

emre can4

Manažer se před duelem s Middlesbrough vyjádřil ke stavu Cana a Lovrena. Philippe Coutinho věří, že bude k dispozici na zápas s Manchesterem City.

Jürgen Klopp se bez Emreho Cana musel obejít už v nedělním duelu s WHU. "Emre se dostal v tréninku do souboje s Divockem. Bylo to koleno na koleno. Emre pocítil bolest, tak jsme se na něj podívali trochu podrobněji. Naštěstí nejde o nic vážného. Středeční duel je s otazníkem, na derby s Evertonem bude k dispozici. Uvidíme, jak se to vyvine," osvětlil Klopp.

V neděli kvůli zranění v poločase střídal Dejan Lovren. "Bylo to preventivní. Dostal křeč. Říkal, že chce hrát, na což jsem mu řekl, že bych taky rád hrál, ale už 20 let to není možné. Nejde o to, co kdo chce, ale o to, jaké máme možnosti a co potřebujeme. Společně jsme dospěli k rozhodnutí, že ho raději vystřídáme. Uvidíme, jestli bude ve středu k dispozici."

Philippe Coutinho doufá, že se bude moci ukázat v silvestrovském duelu s Manchesterem City. "Je to můj cíl. Doufám, že to zvládnu. Vše jde podle plánu," říká Coutinho a dodává: "Když jsem viděl video a foto z toho, co se mi stalo, tak jsem měl velký strach. Po všech vyšetřeních se naštěstí ukázalo, že to není tak zlé. Je těžké koukat se na zápasy z tribuny, každý fotbalista chce být na hřišti," těší se na návrat brazilský tvůrce hry.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook