pivovar helf

Boss před Sunderlandem

klopp48

Jürgen Klopp nabádá své svěřence, aby hned od začátku zápasu dali najevo svému soupeři to, že se z Anfieldu body nevozí. Manažer Reds ví, že jakékoli podcenění by znamenalo velký problém.

Svěřenci Davida Moyesa se v posledních dvou kolech zvedli a připsali si první dvě ligové výhry v této sezóně. "Odehráli i lepší zápasy než s Hullem nebo Bournemouthem. Tyhle zápasy však vyhráli, a to jim dodá sebevědomí. Naším úkolem je to, abychom jim všichni od počátku dali najevo, že jsou na Anfieldu, na místě, kde se nevyhrává. Sunderland dokáže vyhrávat v Premier League, nemůže to být špatný tým - OK, ale tady ne. Doufám, že je na ten zápas tým připravený a doufám, že je na něj připravený i každý příznivec Liverpoolu FC."

Sunderland ukončil deseti zápasovou šňůru bez výhry až na stadiónu Bournemouthu a body z venku potvrdil i doma s Hullem. "Zažívají nejlepší období této sezóny. Když se podíváte na jejich zápasy, a že jsme jich viděli dost, tak si uvědomíte, jaké zbytečné prohry utrpěli, zejména na začátku sezóny. Prohrávali 2:1, 1:0, branka v 94. minutě a tak dále. Často jim prostě chyběla špetka štěstí. Musíme na ně být připraveni. Je to pro nás další velká výzva," ví Jürgen Klopp.

"Sunderland je kvalitním soupeřem, protože i pro novináře je těžké ptát se na nadcházející zápas. Zdá se, že jsou pro vás jiná témata zajímavější," narážel manažer Reds na velké množství otázek ohledně konce kariéry Stevena Gerrarda. "Pokud je jen jeden člověk na stadiónu podcení, tak máme problém. Vše je připraveno k perfektnímu zápasu. Do této chvíle jsme hráli velmi dobře, ale teď nás čeká další překážka a my musíme navázat na to, co dosud předvádíme."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook