pivovar helf

Coutinho: "Věříme si"

coutinho11

Philippe Coutinho si myslí, že za jeho skvělou letošní formou stojí volnost, kterou mu na hřišti dává manažer Jürgen Klopp. Pochvaluje si i to, jak se tým změnil po mentální stránce.

Brazilec si v dosavadním průbehu sezóny připsal 6 branek a 7 asistencí. "Líbí se mi pozice, na které hraji. Jsem rád, že se můžu pohybovat kdekoli a ne jen v určitém prostoru. Mám velkou volnost. Manažer je se mnou spokojený, a to vše se podepisuje na mém sebevědomí," říká Coutinho.

Coutinho v ofenzivní části září díky spolupráci s Firminem a Maném, zatímco v záložní řadě této trojici kryjí záda Can, Henderson, Lallana či Wijnaldum. "Velmi dobře hraje celý tým. Když tomu tak je, tak to vypadá i tak,že každý hráč hraje velmi dobře," odmítá chválu Brazilec.

Liverpooský FC má díky neúčasti v evropských pohárových soutěžích více času na přípravu. "Máme více času na taktické věci a na druhé straně má trenér více času nás poznat. Mám rád naše taktické tréninky, protože se nám daří praktikovat ty samé věci v zápasech. Klopp nás učí napadat protihráče a necouvat před nimi. Když získáme míč, tak se snažíme být nebezpeční. Manažer se snaží dostat do nás tuto mentalitu."

"Byli jsme týmem, který si úplně nevěří. Teď se všichni díky koučovi cítíme mnohem uvolněněji. Je to vidět i na hřišti a přináší to ovoce," pochvaluje si ofenzivní klenot Reds.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook