pivovar helf

Coutinho: Nezaspíme na vavrínoch

Phillippe Coutinho tvrdí, že aj napriek 11-zápasovej šnúre bez prehry nezaspí Liverpool na vavrínoch.

The Reds neokúsili trpkosť prehry od 20. augusta, kedy naposledy podľahli Burnley. Aj vďaka tomu mali zverenci Jurgena Kloppa pred 11. ligovým kolom najviac bodov spolu s Arsenalom a Manchestrom City. Aj keď táto skvelá forma prirodzene zvyšuje sebavedomie mužstva, brazílsky reprezentant trvá na tom, že Watford nepodcenia.

"Je dobre byť sebavedomý, ale ak mám byť úprimný, najdôležitejšie je ísť od zápasu k zápasu. Snažíme sa zlepšiť v každom jednom tréningu či zápase - všetko, čo sme spravili zle, sa snažíme spoločne s našim manažérom zlepšiť."

"Ak budeme mať jasne určený cieľ, všetky ostatné veci idú bokom a spravíme všetko preto, aby sme svoj cieľ splnili. Ako som už povedal, dobré výsledky nám dodávajú sebavedomie, ale musíme ísť od zápasu k zápasu. Nemôžme myslieť na počet doterajších víťazstiev. Vždy je našim cieľom získať v zápase 3 body. Po zápase sú naše myšlienky nasmerované len na náš ďalší zápas. To je naša mentalita. Samozrejme, počet víťazstiev je dobrá a dôležitá 'štatistika', ale to ide v našich myšlienkach bokom."

Liverpool v West Bromwich Albion - Premier League

Little Magician bol nominovaný na cenu pre najlepšieho hráča októbra v PL

Liverpool nastúpi v nedeľu proti Watfordu, ktorý už 4 zápasy v rade neprehral. "Každý zápas v Premier League je náročný a to je dôvod, prečo je táto súťaž považovaná za jednu z najťažších na svete. V nedeľu to nebude iné. Ale ako som už povedal, našim cieľom v každom zápase sú 3 body. Sme pripravení naplniť tento cieľ a ukázať čo najlepší výkon."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook