pivovar helf

Klopp: "Nelze vyhrávat jen perfektní zápasy"

klopp49

Liverpool potěšil svého bosse Jurgena Kloppa ukázkou toho, že lze vyhrát zápas, i když výkon není perfektní.

 

Liverpool po bláznivém 1. poločase nakonec dovedl zápas v Selhurst Parku do zdárného konce a i nadále tak atakuje čelo ligové tabulky, kdy je na 3. místě jen vinou horšího skóre.

"Na stadionu jsme pocítili změnu atmosféry od chvíle, kdy domácí dali gól. Od toho momentu víte, jak to pro vás bude obtížné. Crystal Palace se dostal do zápasu, dal druhý gól. My pak dali třetí gól a v zápase byli lepší. Na začátku druhé půle se Crystal Palace pokoušel o cokoliv. Ne sice úplně jasně, ale přeci jen na nás tlačil. Nehráli jsme fotbal. Proto jsme od čáry na hráče křičeli "prosím hrajte znovu fotbal." Když se tak stalo, měli jsme svoje chvíle a dali nádherný čtvrtý gól. Všechno dobré. Takový by měl být fotbal. Nemůžete vyhrávat jen perfektní zápasy. Musíte vyhrávat i ostatní zápasy. Ukázali jsme pár věcí, se kterými jsem opravdu spokojený, ale také pár věcí, o kterých vím, že na nich musíme pracovat. Takže nemusíme dělat příliš velkou věc z dobrých věcí, které jsme udělali, a nemusíme dělat velkou věc z těch no  moc dobrých věci, které jsme udělali."

Klopp učinil pouze jednu změnu v sestavě, kdy nemocného Jamese Milnera nahradil Alberto Moreno, který si za svůj výkon zasloužil pochvalu. "O Albertovi žádné pochyby nebyly. Je to mladý hráč, potřebuje se naučit hodně věcí. Občas je při bránění příliš zbrklý. Ale je stále mladý a může se učit. Vidíte, že je rychlý, má dobrou levačku, dobrý přístup, běhá nahoru dolů. Pro manažera je fajn pracovat s hráči jako on. Musíme pracovat společně a to děláme. Pro dobro všech."

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook