pivovar helf

"Chceme mít tlak na všech postech," tvrdí Klopp

team4

Jürgen Klopp před zápasem s Leicesterem prozradil, že chce vytvořit tlak skrze celý tým. Dle jeho slov nemůže mít nikdo nic jistého.

Po reprezentační práci se hráči vrací do Melwoodu a před Kloppem stojí rozhodnutí, koho v sobotu navečer poslat před tribuny rozšířeného Anfieldu. "Musíme použít kvalitu, kterou v týmu máme. Hráči potřebují hrát dobře, protože vědí, že je na jejich postu konkurence. Nejde o to být dobrým chlapem, jde o to dosáhnout dobrého výsledku pro Liverpool FC. To se snažíme do týmu dostat během tréninkových jednotek. Různí hráči musí vědět, jak spolu hrát, protože nikde není psáno, že ten nebo ten bude s tím druhým hrát celou sezónu. Za týden se jeden z těch hráčů zraní a já budu muset říct: "OK, sorry. To, co jste si přečetli v novinách jsem nechtěl říct."

"Po začátku sezóny hned přišly dva týdny pauzy. Od zápasu se Spurs jsem neviděl třeba Coutinha. Ten hrál tímhle stylem s Brazílií, ten zase takhle s Holandskem a tak dále. Máme tři dny na to dát tým zase dokupy. Jak cestovali dlouho? Jsou v pohodě? Jsou odpočinutí? Všechny tyhle aspekty musíme zvážit dříve, než vybereme základní sestavu. Nerozhodujeme o tom, která stoperská dvojice tady bude hrát dalších 12 let," popisuje Jürgen Klopp.

Liverpool má po třech kolech na kontě 4 body. Je Klopp spokojený? "Hráli jsme různá utkání. Proti Arsenalu jsme odehráli nejlepších 30 minut pod mým vedením - zasloužená výhra. Proti Burnley jsme nehráli špatně, ale asi 15x jsme nezvládli finální přihrávku, protože jsme ztratili nervy. Se Spurs jsme dlouho hráli povedený zápas. Nakonec jsme mohli vyhrát i prohrát. Ten zápas jsem několikrát viděl a cítím, že to byla spravedlivá remíza. Po zápase jsem cítil, že jsme měli vyhrát. I oni však měli své šance. Problémem bylo, že jsme ve druhé půli málo drželi míč. Hráli jsme moc přímo, rychle dopředu, rychle dozadu..nakonec se nám to nevyplatilo," popisuje manažer vstup do sezóny.

"Jsme na začátku sezóny. Žádný tým nehraje své maximum. Ani ty, které mají 9 bodů. Zlepšíme se," slíbil Klopp.

zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook