pivovar helf

Klopp o Sakhovi: "Oba víme, na čem jsme"

sakho10

Jürgen Klopp se vyjádřil ke stavu Mamadou Sakha, který půl roku neodehrál soutěžní zápas. 

"Musíme dostat Sakha do stavu, kdy bude zcela fit. Během přestupového okna chystáte nějaká rozhodnutí, děláte je a pak se chystáte na to, co bude poté, až to období skončí. Člověk si některé věci myslí a je dobré říci hráčům pravdu, protože jak přestupové okno skončí, tak jsou některé věci těžko řešitelné."

"Nejde jen o Sakha, tak je to se všemi hráči. Všem jsem řekl, co si myslím, že by pro ně bylo nejlepší. Máme daný kádr a pracujeme s ním. Potřebujeme však hráče, kteří jsou fit, a to Sakho po suspendaci a zranění prostě být nemůže. Uvidíme co bude dál. Já i Mama víme, o co jde a na čem jsme," poodhalil Klopp. 

"Sakho dlouho nehrál, a tak dává smysl, že nemá dost odehraných minut na to, aby byl připraven. Je to těžké, za což jsem vlastně rád. Ostatní jsou totiž fit a věřím, že to tak i zůstane. Tyhle věci můžete řešit, dokud se smí přestupovat. V té chvíli se dá s danou situací nějak pohnout. Nejsem hloupý, nezapomínám na skvělé výkony..uvidíme, co se stane," pokračoval manažer Reds na téma "Sakho."

"Nemám potřebu k tomu více hovořit. Máme jasně daný kádr, vše je v pořádku. Máme o výborného stopera navíc. Čas ukáže. Budeme pracovat na jeho fyzičce a uvidíme, k čemu se dopracujeme."

zdroj: liverpoolfc.com

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook