pivovar helf

Klopp po postupu přes Burton

klopp19

Liverpoolští vyřadili Burton a Kloppa těšila reakce jeho týmu na prohru s Burnley. Vyjádřil se i ke stavu Emreho Cana.

Manažer Reds cítil, že jeho svěřenci plnili to, co se jim v ligovém zápase s Burnley nedařilo. "V zápase s Burnley bylo asi 15 situací, kdy jsme měli míč v blízkosti soupeřovi branky a chyběla nám odhodlanost něco vytvořit. Často jsme to řešili přihrávkou, která nic neřešila. Dnes jsme se z toho poučili a vedlo to k několika brankám. Byli jsme ve správných prostorech, měli jsme dost hráčů před brankou a dokázali jsme je nalézt," těšilo manažera Reds, který dodal: "Šlo o těžký los, ale nakonec o nebylo tak složité."

V EFL Cupu se prosadili útočnící - jednou Origi a dvakrát Sturridge a Klopp tuší, že ho před dalším zápasem čeká dilema, koho postavit do základní sestavy. "Vždy jsem to nakonec já, kdo musí najít to nejlepší řešení a kdo rozhodne o sestavě. Hráči musí být v té nejlepší formě a pokud v ní jsou, tak mám příjemné starosti, i když nejde o lehké rozhodování," přiznal Klopp.

V průběhu druhé půle musel střídat Emre Can. Jaký je jeho stav? "Ucítil bolest v kotníku, a to bez jakéhokoli kontaktu. Snad to nebude nic vážného, protože poté bolest odezněla. Šlo o kotník, se kterým měl loni problémy, tak jsme se trochu báli. Uvidíme, co ukáže vyšetření," řekl Klopp a poznamenal, že Origi střídal kvůli křečím.

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook