pivovar helf

Klopp o zdravotním stavu

Klopp18

Jürgen Klopp před úvodním kolem Premier League promluvil o zdravotním stavu svého týmu.

Daniel Sturridge utrpěl před zápasem s Barcelonou zranění kyčle a zdá se, že Klopp jeho nasazení v nedělním duelu s Arsenalem nebude riskovat. "Ve středu mohl trénovat, den na to cítil bolest. Pár dní nemohl vůbec trénovat, což je problém. Co se týče zápasu s Arsenalem, tak musíme přemýšlet hlavně o těch, kteří jsou k dispozici. Daniel dostane dost času na to, aby se dostal do úplné pohody. V sezóně nás čeká hodne zápasů. Nemá žádný závažný problém, ale pár dní byl mimo trénink a musí pracovat na tom, aby byl znovu zcela připravený nastoupit," komentuje Klopp situaci kolem Sturridge. 

Nejasná je situace kolem Milnera. "Když po zápase s Barcelonou chodil o berlích, tak to nevypadalo moc dobře, ale teď musím říci, že to vypadá mnohem lépe než po sobotním utkání. Každým dnem je na tom lépe. Pohmoždil si patu a to je vždy velmi nepříjemné. Je to bolestivé a pokud to bolí Milnera, tak to musí být obzvláště bolestivé. Nebudeme zbytečně riskovat. Až lidé, co tomu rozumí řeknou, že je OK, tak s tou informací začneme pracovat."

Lépe se vyvíjí situace kolem Lovrena a Grujice. "Lovren je v plném tréninku, tam není problém. Marko trénuje od čtvrtka, nešlo o nic vážného. Bylo to bolestivé, ale ne závážné," uklidnil Jürgen Klopp.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook