pivovar helf

Klopp před odvetou s Dortmundem

klopp35

Klopp považuje za největší výhodu svého týmu to, že se odveta hraje na Anfieldu. Origiho brance z Dortmundu takovou váhu nepřikládá.

"Gól z venkovního prostředí vám dá výhodu jen v tom případě, že zvládnete domácí zápas," řekl na předzápasové tiskové konferenci manažer Reds a pokračoval: "První zápas je za námi a ignorujeme ho. Každý, kdo viděl v posledních měsících Dortmund, ví, že pro ně není problém skórovat kdekoli na světě. Nejde o soupeře proti kterému nastoupíte s tím, že si řeknete: "Zkusme nedostat gól. Braňme a neriskujme. Třeba dáme nějakou šťastnou branku." Takhle můžeme uvažovat po 89. minutě," upozorňuje Klopp.

"Půjde o zápas, který bude otevřený. Když se nám bude dařit, tak pro nás bude domácí prostředí více než výhodou. Pokud se divákům bude náš výkon líbit, tak pro nás budou větší pomocí než to, že jsme dali gól v Dortmundu. Když vyhrajeme, tak tu branku nepotřebujeme. Když prohrajeme, tak nám bude taky k ničemu. Pro zápas v Dortmundu pro nás bylo důležité vstřelit branku, ale teď stojíme na nové startovní čáře. Stejně jako před prvním zápasem víme, čeho je Dortmund schopen. Na druhou stranu i oni ví, čeho jsme schopni my," ví manažer Liverpoolu FC.

"Uvidíme, kdo se s nastalou situací popasuje lépe, kdo bude v řešení ofenzivních situací přímější a chytřejší, kdo bude disciplinovanější v defenzivě a kdo bude celkově odvážnější. Oba týmy jsou jsou na hřišti dobře organizované, a tak nepředpokládám, že by zápas přinesl velké množství šancí. Může se stát cokoli, ale myslím si, že atmosféra může být naší velkou výhodou." 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook