pivovar helf

Rýsuje se letní příprava

icc

Liverpoolští se v letní přípravě zúčastní International Champions Cupu a vydají se do USA.

International Champions Cupu (dále ICC) se zúčastní 10 týmů. Reds čekají zápasy s Chelsea (27.7.), AC Milán (30.7.) a Barcelonou (6.8.).

K celé záležitosti se vyjádřil Billy Hogan, vedoucí komerčního oddělení Liverpoolu FC. "Jsme rádi, že nás pořadatelé oslovili a že se zúčastníme turnaje, kde bude tolik top klubů. Rádi se znovu vrátíme do USA. Nejde jen o to připravit se na novou sezónu, ale i o to ukázat se fanouškům, nezávisle na tom, jak daleko od Anfieldu bydlí."

Liverpoolští se ICC zúčastnili i v roce 2014, kdy se utkali s Olympiakosem Pireus, AC Milán, Manchesterem United a Manchesterem City. "ICC má již čtyřletou historii. Letos je však soupiska týmu nejsilnější. Zápasy jako Bayern Mnichov - Real Madrid a Liverpool FC - Chelsea budou lahůdkou," láká fanoušky Hogan.

Letošní ICC se odehraje nejen v USA, ale i v dalších zemích a na dalších kontinentech. V Čině a Austrálii se představí Manchester City, Tottenham, Juventus, Atletico Madrid a Melbourne Victory. K letošnímu ročníku se vyjádřil i zástupce pořadatelů Matt Higgins. "ICC se stává světovou událostí. Tři souběžně hrané turnaje v USA, Číně a Austrálii? To bude paráda. O ICC má zájem více a více klubů, což nás ohromně těší."

zdroj: liverpoolfc.com

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook