pivovar helf

"Firmina jsem neznal," přiznal Henderson

henderson20

Kapitán Jordan Henderson přiznal, že neznal kvality Roberta Firmina. Teď je jeho výkony okouzlen a očekává, že brazilský ofenzivní hráč bude ještě lepší.

Poslední Firminovy výkony zapříčinily to, že Jordan Henderson od svého spoluhráče očekává v dalších měsících ještě více. Od počátku roku 2016 je Roberto Firmino klíčovým hráčem Reds. "Když přišel jako nový hráč z Bundesligy, tak jsem toho o něm moc nevěděl. Je to hráč se skvělými technickými dovednostmi, k tomu přidává i tvrdou práci pro tým. Je produktivní a v současné době možná překonává očekávání. Pokud takhle bude pracovat i nadále, tak bude lepší a lepší," myslí si Henderson.

Henderson si pochvaluje i atmosféru v týmu, což přičítá především povaze manažera Jürgena Kloppa. "Do klubu přinesl pozitivní energii. Je to vidět i na hřišti. Hodně se směje, tedy kromě chvil, kdy hrajeme špatně. Na naši hru má velký vliv a dá se očekávát, že čím déle s námi bude, tím to bude lepší. Na každý zápas jsme skvěle takticky připraveni. V tréninku nás dostává do situací, které nás čekají v zápase. Každým tréninkem se zlepšujeme a tešíme se na další spolupráci."

"Myslím, že je v zápasech vidět, co po nás chce. Dalším krokem je to, abychom vydrželi hrát podle našich představ celých 90 minut. Myslím, že nám může pomoci vyhrát nějaké trofeje, a to je to o čem tady každý sní."

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook