pivovar helf

Klopp před Exeterem

klopp9

Jürgen Klopp před opakovaným duelem FA Cupu proto Exeteru hovořil o výběru hráčů, Mignoletovi, Flanaganovi i Sturridgovi.

Jon Flanagan by se v soutěžním zápase mohl objevit poprvé od května 2014. "Jon je na dobré cestě. Jsme za to rádi. Jako manažer rozhodujete o hodně věcech, ale ne o všech. Lékaři rozhodli, že vynechá pondělní trénink. V úterý už je byl zase zpět. Není připravený hrát od začátku, ale cítí se dobře a bude na lavičce. Pokud to bude možné a budeme v příznivé situaci, tak ho budeme chtít poslat na hřiště. Už je mimo hrozně dlouho. Bude to pro něj první krok - šance cítit Anfield z pozice hráče, být v kabině v zápasovém oblečení, bude to pro něj fajn. Pokud se nic nestane, tak bude v kádru," potvrdil Klopp.

Klopp v prvním zápase poslal na hřišti mladíky, na Anfieldu by to mělo být podobné. "S Arsenalem a Manchesterem jsme měli v týmu některé hráče, kteří byli nedávno zranění. Musíme se zamyslet nad tím, kdo může znovu hrát a u koho by to bylo nebezpečné. Hrát musí ti, kteří jsou v situaci, kdy dokáží zápas vyhrát, pomohou nám a není u nich obava o jejich zdraví. Z toho vyplývá, že to bude podobné jako v prvním zápase," napověděl manažer Reds. 

Klopp odmítá, že by FA Cup odsouval na druhou kolej. "Pokud si někdo myslí, že hrajeme s mladými hráči z toho důvodu, že nebereme FA Cup vážně, tak je na omylu. Máme nějaké zraněné. Už jste mohli vidět, že když nastoupíme s čerstvou myslí a čerstvými nohami, tak jsme velmi soutěživí. Máme tu další zápas a přemýšlíme: "Nebude to na toho a toho hráče už příliš velké sousto? Máme udělat změny nebo ne?" Musíme udělat rozhodnutí, stejně jako předkaždým utkáním. Budeme hrát s čerstvým a zdravým týmem. Chceme postoupit do dalšího kola. Nebude to lehké, ale půjde o úplně jiný zápas než na půdě Exeteru."

K návratu se nepřiblížil Daniel Sturridge. "Co se týče středečního utkání, tak to je absolutně bez šance. Měl pauzu, protože měl problémy. Teď už trénuje. Od zápasu s Newcastlem netrénoval s týmem, takže nejsme v situaci, kdy můžeme myslet na jeho nasazení do zápasu."

V pondělí prodloužil smlouvu brankář Simon Mignolet. "Co jsem tady, tak byl Simon podepsán pod jeden, možná ještě nějaký gól. Probírali jsme to a celkově je pro nás Simon Mignolet perfektním řešením. Je mladý a chytrý. Týmu dává vše a může se zlepšovat. Chceme s ním dále pracovat, proto jsme mu nabídli prodloužení smlouvy. Naši nabídku přijal. Jsem spokojen s tím, jak máme tento post vyřešený," řekl Klopp.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook