pivovar helf

Klopp o zraněných

coutinho14

Jürgen Klopp na předzápasové tiskové konferenci rozebral stav hráčů, kteří se zranili na Britannia Stadium. Ani jeden z nich zítra pro Exeteru nenastoupí.

"Philovo zranění je vážnější než to Dejanovo, které je zase vážnější než Tourého zranění," popsal Klopp situaci a dodal: "Nikdo z nich zítra nenastoupí. Jde o svalová zranění a to je vždy trochu složitější."

"Kolo měl křeč, což není takový problém, ale není možné hned zase hrát. V příštím týdnu s ním počítáme. Dejanova situace - myslím si, že bude k dispozici po zápase s United. Phil bude potřebovat o jeden, dva týdny více. Takže pro něj asi 3 týdny. Jak jsem řekl. U svalových zranění nikdy přesně neodhadnete délku trvání."

Coutinho, Lovren a Touré se připojili k početné družině, která čítá již 11 zraněných hráčů Liverpoolu FC. Klopp běduje nad nepřízní štěstěny a odmítá spekulace, že nepochopil intenzitu anglické kopané. "Znám Premier League. Věděl jsem, jaký máme rozpis zápasů, takže v tomto ohledu je vše OK. Pracujeme všichni společně a víme, v jaké situaci jsme se ocitli. Častým problémem je to, že zranění jednoho hráče způsobí to, že další jsou unaveni více a více. Pokud se to stane vícekrát po sobě, tak to není dobré. Musíte s tím umět žít a zaregovat na to. Přesně o to se pokusíme. Vím, jaký je fotbal v Anglii," uzavřel Klopp.

zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook