pivovar helf

Marko Grujic hráčem Reds

grujic

Záložník Marko Grujic se dnes stal oficiálně hráčem Liverpool FC. Jaro stráví ve svém dosavadním klubu - Crvena Zvezda Bělehrad.

19ti letý záložník dnes v Melwoodu podepsal dlouhodobý kontrakt. Grujic je členem srbské reprezentace U21 a byl členem srbské U20, která loni ovládla světový šampionát své věkové kategorie.

"Jsem nadšený a pyšný na to, že jsem se stal členem Liverpoolu FC. Nemohu se dočkat toho, až si zahraji na Anfieldu a zatrénuji v Melwoodu. Chci si zahrát před jedněmi z nejhlasitějších fanoušků v Evropě. Rád hraji pod tlakem, a to je ten důvod, proč jsem tady. Tlak ze mě dostává to nejlepší," řekl po podpisu smlouvy mladý Srb.

Grujic v letošní sezóně svému klubu pomáhá k prvnímu místu v tabulce srbské ligy, když druhé FC Cukaricki ztrácí na Crvenu Zvezdu propastných 25 bodů. Marko Grujic si v 21 zápasech připsal 5 branek. 

Grujic se stal první posilou Liverpoolu FC pod Kloppem. "Marka jsme viděli mockrát a víme, jaký je to talent. Jsme rádi, že patří nám. Když jsem sem přišel, tak mi skauti ukázali video mladého talentovaného hráče ze Srbska. Sledovali jsme ho, mluvili s ním a pak jsme se potkali. Je to dobrý kluk. Je mladý, ale v nejlepším srbském týmu hraje velmi důležitou roli. Popsal bych ho jako vysokého, rychlého, výborně technicky vybaveného hráče, který skvěle přihrává. Je mladý a bude ještě lepěí. Vše je tedy OK," řekl Klopp.

zdroj: liverpoolfc.com

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook