pivovar helf

"Zranění berou výhře lesk," hodnotil Klopp

klopp19

Jürgen Klopp byl po včerejší výhře na hřišti Stoke City rozpolcený. Těšila ho výhra a výkon jeho týmu. Obavy naopka panují o zdravotní stav Coutinha, Lovrena a Tourého.

Liverpool FC musel hned v pvní půli dvakrát střídat, místo zraněných Coutinha a Lovrena na hřiště z lavičky přišli Ibe a uzdravený Milner. Právě střídající Ibe nakonec svojí brankou zápas rozhodl.

"Kdybychom dali o nějaký gól více, tak by to bylo perfektní. V této části sezóny, zvláště po našem posledním zápase, bylo jednoduché nás kritizovat. Dnes musím být spokojený - to, jak jsme vstoupili do zápasu, jak jsme se dostali do zápasu a bránili domácím v rozehrávce. Poté logicky přišli dlouhé míče, které jsme však chytře odebírali. Měli jsme dobrý pohyb, výborně jsme presovali. Opravdu povedené," chváli po dlouhé době Klopp své svěřence a dodal: "Byl to teprve první zápas a rozhodně není rozhodnuto."

Zápas měl pro Kloppa i stinné stránky. "Máme dva zraněné hráče. Zatím však nedovedu říci, jak vážna ta zranění jsou. Je to tak, jak to je a musíme se s tím smířit. Mám zvláštní pocit - na jednu stranu jsem spokojený, jak jsme hráli a bojovali. Před pár dny jsem byl opravdu naštvaný. Teď jsem však na svůj tým pyšný. Povedlo se nám zareagovat, protože šlo po všech stránkách o velmi těžký zápas. Ale - dvě zranění - to není dobré."

Ve středu obrany odehrál povedený zápas zkušený Kolo Touré, který nahradil Sakha. Ten dle Kloppových slov stále cítí následky tvrdého zákroku na hřišti Sunderlandu a pravděpodobně nebude hrát ani v pátek proti Exeteru City. "Kolo měl na konci křeče. Hrál perfektně. Úžasný byl jeho blok v závěru zápasu, kdy už ho trápila křeč. Hodně nám pomohl. Uvidiíme, jestli bude moci v pátek nastoupit."

zdroj: liverpoolfc.com

 

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook