pivovar helf

Klopp před zápasem s City

klopp9

Jürgen Klopp na tiskové konferenci před ligovým duelem s Manchesterem City mluvil o uzdraveném Sturridgovi i o zraněných Hendersonovi a Sakhovi.

Daniel Sturridge se vrátil do tréninku a o jeho sobotním startu se teprve rozhodne. "Je na to nejlépe, jak na tom fotbalista může být po dlouhé pauze. Trénuje s námi. Absolvoval tři tréninky v plné zátěži. Ještě nevím, jak se zachovám, až budu dělat nominaci na utkání. Musím o tom ještě popřemýšlet. Je skvělý, jeho kvalita je neoddiskutovatelná, ale jako každý jiný hráč potřebuje trochu tréninku. Útočníkovi může na hřišti stačit pět minut. Po tiskové konferenci o tom budu přemýšlet a do pátku se musím nějak rozhodnout," popisuje Klopp Sturridgovu situaci.

"Každý vidí, jak moc je kvalitní. Je to neuvěřitelně silný hráč. Když ho vidíte v tréninku, tak si často sám pro sebe říkáte: "Krása..." Ale jak jsem řekl - musíme to promyslet," zopakoval manažer Reds.

"Rozhodně ho vezmeme do Manchesteru, ať se stane cokoli, tak bude určitě v neděli i v pondělí trénovat. Trénuje i teď. Proč? Protože byl měsíc mimo. Měsíc snad netrvala ani letní přestávka. Neběhal, nejezdil na kole, ale teď je zpátky a po pár minutách na tréninku se vám do hlavy vkrádají myšlenky, že byste to s ním možná měli zkusit. Každý ho chce vidět na hřišti. Na nás je to, abychom našli správnou rovnováhu. Uvidíme - zatím jsem se nerozhodl," ukončil řeč o Sturridgovi Klopp.

Na dobré cestě na trávník je kapitán Jordan Henderson. "Vypadá to dobře. Už v příštím týdnu by se mohl zapojit do tréninku."

Černé předpovědi se nepotvrdily u Sakha, který odstoupil z duelu s Crystal Palace. "Nechceme říkat žádné datum. Rozhodně však nejde o Vánoce 2016! Vrátí se někdy mezi dneškem a koncem roku. Není to tak vážné, jak jsme se obávali," uklidnil Klopp.

Boss také potvrdil, že na Etihad Stadium můžou vyběhnout i uzdravení Ibe, Milner a Touré. Rossiter se do tréninku zapojí v neděli.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook