pivovar helf

Clyne si nebyl jistý, zda skóroval on

clyne4

Nathaniel Clyne se v osmifinále Capital One Cupu poprvé v dresu Liverpoolu FC střelecky prosadil.

Branka ze 17. minuty duelu stačila k tomu, aby si Reds zajistili postup do čtvrtfinále přes Bournemouth. Clyne byl ve správné chvíli na správném místě. "Nebyl jsem si jistý, zda bude gól můj nebo jestli patička od Joao Teixery překročila čáru. Nakonec jsem střelcem branky já a jsem opravdu rád. Když už dám branku, tak je to většinou pravou nohou. Teď to bylo levou, ale to je úplně jedno. S velmi obměněným týmem jsme odehráli povedený zápas. Vítězství i postup jsme si zasloužili, akorát jsme mohli dát více gólů," ví Clyne.

Na pravé straně obrany se objevil debutant Connor Randall, a tak se anglický reprezentant Clyne přesunul nalevo. "Mladý hráč hrál premiérový zápas a preferuje pozici pravého beka. Já si tak zápas odpracoval nalevo. Už jsem tam hrál. Mám nějaké zkušenosti, takže to nebyl problém."

"Mohli jste vidět, jak blízko u sebe v defenzivě hrajeme. Každý ví, jaká je jeho práce, a kde se má pohybovat. Na trénincích tomu věnujeme hodně času. Docela nám to jde a věřím, ýe udržíme další čistá konta a budeme vyhrávat další zápasy."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook