pivovar helf

BR: "Po pauze můžeme být lepší"

rogders

Brendan Rodgers si pochvaluje mentalitu svých svěřenců po výhře nad WBA a rád by repre pauzu využil k práci na dalším zlepšení výkonnosti.

Liverpoolu se v sobotu konečně podařilo po ztrátách bodů konečně naplno bodovat v zápase Premier League, když doma na Anfieldu dokázal porazit WBA. Brendan Rodgers si po zápase pochvaloval přístup svých hráčů, kteří se dokázali rychle oklepat z vyrovnání po sporné penaltě a po premiérovém gólu letní posily Adama Lallany dotáhli zápas do vítězného konce. Rodgers by nyní rád využil repre pauzu k práci se svými svěřenci, aby mohl započít další krok ve zlepšování výkonů, které na startu sezóny nejsou bůhvíjaké.

"Byla to pro nás důležitá výhra po výsledku uprostřed týdne a potom, jak jsme na to byli v uplynulých týdnech. Hráli jsme proti týmu, který si na nás věřil, který dobře brání a které dokáže udržet čisté konto. Byla to tedy důležitá výhra. Nyní doufám, že po repre pauze budeme mít k dispozici kompletní kádr. Klíčem bylo se oklepat z našeho neuspokojivého výkonu a výsledku. Výkon se neblížil tomu, jak bych nás rád viděl hrát, ale když se snažíte zlepšit, je důležité hlavně vyhrát a to se stalo. Jsem spokojený, že jsme vyhráli, posunulo nás to nahoru v tabulce. Můžeme jít nyní do repre pauzy a v klidu se připravovat na další zápas."

Do zápasu se jako střídající hráč po zranění zapojil Glen Johnson, řada hráčů (Joe Allen, Emre Can, Jon Flanagan, Mamadou Sakho, Daniel Sturridge) je ale stále na marodce. Načasování repre pauzy tak tentokrát přichází celkem vhod, Rodgers doufá, že po pauze bude mít k dispozici mnohem širší kádr, než má nyní. "Vrátím se k zápasu s Tottenhamem, kdy jsme pro zápas měli k dispozici relativně kompletní tým. V tomto zápase jsme ukázali nás potenciál. Mohli jsme hrát určitým stylem, mohl jsem střídat a stále držet efektivnost týmu. V dalších zápasech, které přišly v rychlém sledu, se nám totéž nedařilo, což bylo obtížné. Ale umožnilo mi to použít jiné hráče. To, co se nám podařilo za posledních 18 měsíců, ukazuje mentalitu našich hráčů. Mají vítěznou mentalitu. Jejich přístup je poctivý a oddaný. A díky tomu mám jako manažer velkou víru. Vím, že jak si to sedne, až si noví hráči zvyknou na to být hráči Liverpoolu, až si ti ostatní hráči najdou cestu ke spolupráci s těmi novými, tak budeme znovu velmi dobrým týmem."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook