pivovar helf

Carra: Čo teraz očakávam od Reds

Jamie Carragher si nesmierne užíval pohľad na krásny futbal svojho bývalého tímu, teraz však myslí na trofej. 

Liverpool sa mohol v úspešnej sezóne 2013/2014 prevažne spoliehať na ofenzívne duo SAS, teda na Sturridgea so Suárezom. Lenže najväčší úspech na znovuzrodení Reds mal Brendan Rodgers, ktorý bol na pokraji získania tak dlho očakávaného titulu v meste Beatles - žiaľ, vďaka nezvládnutým dvom záverečným zápasom sa sny rozplynuli. 
 
Potom, čo populárny Carra zavesil kopačky na klinec, sledoval zápasy svojho Liverpoolu ako spolukomentátor pre populárne anglické periodikum. 
 
"Brendan Rodgers je skvelý manažér, pre Liverpool odviedol skvelú prácu," začal 36-ročný bývalý obranca. 
 
"Bude dôležité, aby sa im darilo nielen v Lige Majstrov, ale hlavne v Premier League.  Očakávam, že sa pokúsia aj o výhru nejakej trofeje. Manažér tam už je dva roky a ďalším krokom pre neho a pre tím je určite získ trofeje."
 
"Minulú sezónu som si užíval sledovanie Liverpoolu. Robiť pre televíziu je niečo iné ako byť hráčom ale dúfam, že to budem robiť aj budúcu sezónu. Nič však nenahradí ten pocit, byť hráčom."
 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook