pivovar helf

Lambert:

Rickie Lambert se pro oficální web Liverpoolu FC emotivně rozpovídal a svém návratu do klubu svého srdce.

Lambertovi rodiče poté, co zjistili, že jejich syna čeká návrat do Liverpoolu, uronili pár slz. "Vše jsem se snažil udržet v tajnosti. Věděla o tom je má nejužší rodina. Máma s tátou uronili pár slz., obzvláště máma. Nejen proto, že budu hrát za Liverpool FC, ale hlavně z toho důvodu, že se vracím domů. Osm let jsem byl pryč. Rodiče rádi sledovali mé výkony a koukali se na mé zápasy. Bylo to pro ně ale těžké to, že jsme se neviděli a byli jsme od sebe daleko. Ten fakt, že je jejich syn zpět doma - a že bude hrát za Liverpool FC - neuvěřitelné."
 

Rickie Lambert, jehož rameno zdobí Liverbird, opustil klub od řeky Mersey v 15 letech. "Celý život tenhle klub miluji. Odešel jsem před 17 lety, ale Liverpool FC je stále v mém srdci. Je těžké popsat mé pocity, když se v 32 letech vracím domů." Lambert popisuje vyhazov z Liverpoolu FC jako nejhorší moment kariéry. "Zničilo mne to. Absolutně. Pořád jsem myslel na to, že ze mě nebude fotbalista. Liverpool FC mě nechal jít. Byl to pro mne konec světa. V životě jsem se necítil hůře. Teď mohu ostatním říkat, ať věří ve své sny a nevzdávají se."
 

Rickie si není jistý tím, jakou roli pro něj chystá manažer Brendan Rodgers. "Ví, co pro mě ten klub znamená. Ale nemyslím si, že by mě chtěl jen ze sentimentu, o tom tenhle přestup není. Na hřišti nechám vše. Nevím, jakou roli má pro mě nachystanou. Zatím jsme neřešili detaily, ale jistě si brzy zavoláme a promluvíme si."
 

Lambert je v kádru pro MS v Brazílii a měl tak možnost mluvit s několika spoluhráči z Liverpoolu FC. "Stevie ví, co pro mě Liverpool FC znamená. Říkal, že to tam budu milovat. Mluvil jsem i s dalšími. O klubu mluvili jen v superlativech a hodně si pochvalovali práci manažera Rodgerse."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook