pivovar helf

Benítez zmierený s tým, že peniaze nebudú?

V LFC sa väčšinou šije horúcou ihlou .. tá aktuálna je však omnoho horúcejšia ako tie predošlé .. Rafa momentálne hľadá nie tých najdrahších, či najskúsenejších hráčov, ale skôr tých správnych .. čo ale robil po minulé roky?

Rafael Benitez znova potvrdil, že je na 100% oddaný LFC, a že si na Anfielde chce splniť svoje futbalové sny. Zatial čo Benitez a celý jeho tím v zákulisí pilne pracuje na posilnení kádra pred ďalšou sezónou, Rafa opäť potvrdil, že nemá ani najmenej v úmysle opustiť klub, a že je pripravený doviesť The Reds do boja o ligový titul.

„Na konci sezóny som povedal, že som tu šťastný a hovorím to znovu. Fanúšikovia boli voči mne úplne fantastickí. Celý tím tvrdo pracuje a mne by sa nepodarilo priviesť hráčov ako Fernando Torres keby som nemal dlhodobú víziu pre tento klub. Teraz rozhodne nie je čas na rozlúčku. Keby sme mali veľký rozpočet na míňanie bolo by to iné, ale ani keď to nebude až tak veľa tak na tom nezáleží. Nie je to o kupovaní najdrahších hráčov, ale o kupovaní správnych hráčov a tiež môžeme predať niekoľkých hráčov aby sme sem priviedli tých správnych. Chrbticu tímu máme, potrebujeme už len hráčov na správnych pozíciách. Tímy okolo nás míňajú aj 20, 30 miliónov libier, my však chceme tých správnych hráčov a celý môj tím na tom pracuje."

Znamená to, že peniaze na letné posily nakoniec Rafa od majiteľov nedostane?

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook