pivovar helf

Hráči na hosťovaniach - Adam Hammill

Sezóna 2007/08 z pohľadu liverpolskych hráčov, ktorí obliekali farby iných tímov ..,

LFC mal aj v uplynulej sezóne množstvo hráčov rozlezených po hosťovaniach. Adam Hammill sa pobral na juh Anglicka, kde si zahral za Soton.

 

ADAM HAMMILL Southampton FC

Rodák z Liverpoolu, narodený 25. januára 1988. Adam je produktom akadémie a momentálne na hosťovaní v Southamptone.

Vo svojom predchádzajúcom pôsobisku Dunfermline v škótskej Premier League počas sezóny 2006/2007 podal vynikajúce výsledky. Od jeho súčasného zamestnávateľa prichádzajú skôr zmiešané reakcie. Adam si za tím zahral len 16 krát. Manažér "The Saints" Pearson ho veľmi vysoko nehodnotí, čo mohlo byť spojené aj s tým, že Sauthampton bol celú sezónu namočený do zostupových vôd.

Tým pádom Pearson po väčšinu sezóny siahal do radov svojich skúsenejších hráčov. Hammill dostával príležitosti hlavne začiatkom roka, ale hneď na to, ako začal predvádzať kvalitné výkony, ho začali trápiť drobné zranenia.

Niektorí fanúšikovia sú však toho názoru, že keby dostal šancu aj na ďalšie ročné hosťovanie, darilo by sa mu viac. Podľa nich ešte nemá kvalitu premiership ale v šampionáte by mohol podať kvalitné výkony.

V klube si tiež myslia, že Hammill má budúcnosť a privítali by ho späť s otvorenou náručou. Nechýba mu totiž rýchlosť a dobrý pohyb a to sú vlastnosti, ktoré nejde len tak opomenúť.

V súčasnosti sa o jeho služby zaujíma Charlton, teda takisto tím z druhej najvyššej súťaže Anglicka.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook