pivovar helf

Torres: "Klíčem je sebevědomí"

Fernando Torres volá po lednových posilách a myslí si, že Benítezův odchod současnou situaci nevyřeší.

Španělský střelec promluvil po pondělním galavečeru FIFA v Zurichu, kde byl jmenován do nejlepší jedeníctky sezony. "Potřebujeme hráče. Když přijdou kvalitní fotbalisté, tak nám to jednoznačně prospěje. Vím, že je to těžké, jelikož na ty opravdu nejlepší nemáme dostatek finančních prostředků. Neprožíváme nejlepší časy, ale to potká každý sebelepší tým a ti nejlepší se z toho dokáží dostat. My mezi ně patříme a zvládneme to."

"Myslím si to, protože věřím sobě i týmu. Dobře se známe a v podobné sestavě se nám loni dařilo. Vše je to o hlavě. Kvalita nám rozhodně nechybí. Potřebujeme získat zracené sebevědomí."

Nepovedené zápasy Reds mají za následky to, že se spekuluje o odvolání Rafaela Beníteze. "Odvolání manažera není řešením. My jsme těmi, kdo hrají a nedaří se jim. Za to nemůže manažer. To my se musíme o hodně zlepšit."

zdroj: skysports.com

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook