pivovar helf

Barry potvrdil přání odejít do Liverpoolu

Gareth Barry potvrdil vedení Aston Villy odhodlání odejít v létě na Anfield Road. Láká ho vidina Ligy mistrů a kamarád Steven Gerrard.

Jedním z hlavních cílů nadcházejícího přestupového okna je pro liverpoolského trenéra Rafaela Beniteze tahoun a kapitán Aston Villy Gareth Barry. Jeho zájem o tohoto hráče ale pronikl do médií dříve, než by se slušelo, což pochopitelně velmi rozlítilo manažera Villans Martina O´Neilla. Barryho agent Alex Black před pár dny pustil do médií informaci, že jeho klient požádal vedení o uvolnění do Liverpoolu, což dnes klubové vedení potvrdilo. "Gareth Barry absolvoval diskuzi s naším manažerem a oznámil mu, že by rád opustil Aston Villu a odešel do Liverpoolu."

Liverpool již dokonce několikrát učinil nabídku, žádná ale zatím nebyla vyslyšena. Po té první ve výši 10 mil. Liber přišla další ve výši 15 mil., i ta nebyla akceptována. "Nabídka Liverpoolu byla odmítnuta a klub byl informován o tom, v jakém postoji bude Villa pokračovat."

Nyní se tak očekává další nabídka, která by mimo finančního vyrovnání mohla obsahovat i některého z hráčů současného kádru Reds. Nejčastěji se mluví hráčích o jako Crouch, Pennant, Riise nebo Finnan. Barryho postoj je ale jasný, neboť kromě touhy si zahrát Ligu mistrů láká Barryho i jeho kamarád Steven Gerrad, se kterým nastupuje v anglické reprezentaci. Vše tak nyní záleží na vedení Villans, které sice nechce svůj klenot pustit, nikdo ale není neprodejný. Tedy až na pár vyjímek.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook