pivovar helf

18-ka na turné do SAE

Zverenci Hughie McAuleyho navštívia Spojené arabské Emiráty, teda krajinu, ktorej najväčším mestom je Dubaj a ten sa v rámci LFC spája so Šejkom Mouhamamom Rashidom al-Maktoumom, ktorý stojí za Dubai International Capital ..,

Tento futbalový výlet by však samozrejme nemal byť a ani nebude o DIC a jeho cieľ je iný, ako sa pozrieť do honosného sídla spomínaného ministra obrany SAE, ktorý je zároveň jedným z najbohatších ľudí sveta schopný pochváliť sa tým, že je majiteľom A1, čo je priama konkurencia seriálu Formula 1.

Rezerva si cez víkend zmerala sily s Barnsley a po hladkej výhre 3:0 naberie už v stredu ráno smer Abu Dhabi. Hlavné mesto Spojených arabských Emirátov bude svedkom prestížneho medzinárodného turnaja, kde sa okrem tímu Hughie McAuleyho predstavia aj Fluminese, Al Wahda, Atletico Madrid a Genoa CFC.

V konfrontácii s brazílskym, arabských, španielskym a talianskym futbalom chce liverpoolska 18-ka uspieť:

"Bude to vôbec po prvýkrát, kedy sa objavíme na Blízkom Východe, samozrejme sa už na túto skúsenosť tešíme. Je samozrejme pre nás cťou cestovať do Abu Dhabi a zároveň fantastickou skúsenosťou. Technický manažér našej Akadémie Piet Hamberg pracoval v Abu Dhabi 5 rokov a má veľkú zásluhu na tom, že sme dostali pozvánku," hovorí McAuley.

Nominácia LFC: Martin Hansen, Chris Oldfield, Jack Metcalf, Joe Kennedy, Shane O'Connor, David Amoo, Sean Highdale, Adam Pepper, Lauri Dalla Valle, Marvin Pourie, Astrit Ajdarevic, Nathan Eccleston, Michael Collins, Michael Scott.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook