pivovar helf

Dallas Cup ukázal, že máme svetlú budúcnosť

Myslí si Rafa hovoriac o tom, že v rezervnom tíme drieme naozaj niekoľko talentovaných futbalistov ..,

Béčko Liverpolu dalo v 5 zápasoch na turaji hráčov do 19 rokov - Dr Pepper Dallas Cupe 26 gólov a stalo sa jeho celkovým víťazom. To pochopiteľne teší nielen jeho manažéra Gary Ablletta, ale aj bossa prvého tímu Rafu Beníteza:

"Je to turnaj, ktorý som vyhral pred pár rokmi a je veľmi dobré vidieť, že sa to teraz podarilo aj našim mladým hráčom," začína španielsky manažér LFC, ktorému sa tento kúsok podaril ešte v časoch, kedy bol trénerom Castille, teda rezervy Realu Madrid.

"Našou prioritou je produkovať hráčov pre prvý tým a je samozrejme dobré, keď sa medzi nimi objaví aj výraznejšie talenty. Gary Ablett robí výbornú robotu, vlastne celý jeho tím je charakteristický tým, že vykonáva skvelú prácu. Naša rezerva je momentálne na čele súťaže, v ktorej hrá a to je istotne z hľadiska budúcnosti dobré. Už som veľakrát vravel, že náš šéf skautov Eduardo Macia pracuje tvrdo a tak to robia vlastne všetci zahraniční skauti. Pracujú tak, aby do tímu priviedli talentovaných futbalistov. Kúpili sme naozaj dobrých hráčov, ktorí nám dávajú niečo v súčasnosti a s ktorými sa počíta pre budúcnosť."

Už si len pripomeňme, že Dallas Cup putoval po finálovom víťazstve nad mexickým Tigres 3:0 do rúk kapitána Stephena Darbyho. Prestížnu trofej mladému futbalistovi odovzdal majiteľ LFC Tom Hicks.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook