pivovar helf

Masch chce double

Liverpoolske dynamo stredu poľa priznáva, že sníva o double, konkrétne o tom olympijskom a ligovom.

24-ročný Argentínčan akceptoval ponuku zastupovať svoju krajinu na blížiacich sa olympijských hrách a utorok odletel do Číny. Mascherano preto zmešká úvodné zápasy Premier League proti Sunderlandu a Middlesbrough. On však dúfa, že jeho spoluhráči si poradia aj bez neho.

„Odchádzam na olympiádu, v tíme budem chýbať mesiac. Dúfam, že sa mi z Pekingu podarí priniesť zlatú medailu, a po návrate získam ligový titul s Liverpoolom. Zúčastniť sa prípravy bolo pre mňa dôležité, aby som sa spoznal s novými hráčmi, predtým než odletím na olympiádu.“

„Všetci v tíme tvrdo pracujeme a dúfame, že nám to, čo robíme, pomôže k tomu, aby sme mali úspešnú sezónu a vyhrali nejaké trofeje. Nie je to ľahké, pretože teraz máme dve tréningy za deň. Ale ako dni ubiehajú hráme čoraz viac zápasov a keď nová sezóna začne, verím, že budeme na Premier League pripravení.“

Zdroj: liverpoolfc.tv

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook