pivovar helf

Kuyt: Tvrdá práce začíná

Do předsezónní přípravy se vrací další a další hráči. Čerstvým z nich je Dirk Kuyt, který si zahrál v závěru zápasu proti Luzernu.

V současné době probíhá po celé Evropě asi nejnáviděnější část sezóny, kdy hráči nabírají fyzičku, ze které by měli čerpat v následujících měsících. Do kádru se pomaličku vrací hráči, kteří závěr minulé sezóny strávili na Euru. Ve středu se k týmu přidal Dirk Kuyt. A nebyl by to Dirk, kdyby hned během prvního dne nepožádal o to, aby si mohl zahrát v přípravném utkání, které tým čekalo večer.

Nyní už se svými spoluhráči nabírá tréninkové dávky, které budou hlavně protkány nejen naběhanými desítkami kilometrů. Ale jak je již zvykem, Dirk si na tuto skutečnost nikterak nestěžuje.

"Bylo to hezké zase vidět kluky, potřást si s každým rukou. Promluvit si o tom, co se dělo během přestávky. Tohle jsou normální věci, ale nyní potřebujeme začít tvrdě pracovat, abychom byli připraveni na příští sezónu. Rafa má nyní mnoho práce s tím nás na sezónu pořádně zásobit. Měli jsme fajn prázdniny a nyní se již moc těšíme na nadcházející sezónu."

Tým necelý měsíc po začátku přestupového období již posílilo několik hráčů a Dirk věří, to jsou hráči, kteří současný kádr i přes opačný názor některých fanoušků zkvalitní. "Silný tým již máme a nyní ještě více. Doufáme v to, že se zlepšíme a dostaneme se ještě blíže špičce než minulou sezónu."

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook